Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Fotoizstāde "Ogre svētku noskaņās"
Kultūra > Izstāde
No 11.11.2020 līdz 30.11.2020
Vakara tirdziņš - ATCELTS!!!
Sabiiedrība > Tirgus
28.11.2020 16.00
Egles lampiņu iedegšana Birzgalē - ATCELTS!!!
Kultūra > Atpūta
28.11.2020 17.00
Egles lampiņu iedegšana Rembatē - ATCELTS!!!
Kultūra > Atpūta
29.11.2020 16.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Sestdien, 28. maijā plkst. 13.00 Ogrē ar Līkā tilta regati tiks atklāta jaunā tūrisma sezona.
Pasākums, kurš Ogrē norisinās jau sesto gadu, kļuvis par tradīciju un ik gadu piesaista arvien vairāk ogrēniešu un pilsētas viesus. Arī šogad pasākums norisināsies pie arkveida gājēju tilta.
Regatē katrā komandā nepieciešami trīs cilvēki, kuri gatavi doties aizraujošā  braucienā pa Ogres upi, sacenšoties ar citiem dalībniekiem. Divi no viņiem – airētāji, no kuru veiklības un prasmes būs atkarīga komandas nokļūšana galamērķī. Trešais komandas biedrs - karoga turētājs, paredzēts kā īpašs komandas iedvesmotājs un uzmundrinātājs. Komada kura visātrāk veiks distanci savā īpašumā iegūs galveno balvu - ceļojumu no Rīgas līdz Stokholmai un atpakaļ. Balvu nodrošina Tallink. Jūras brauciena laikā būs iespēja ne tikai saliedēt kolektīvu, bet arī atpūsties un baudīt Tallink piedāvāto atpūtas programmu
Pasākuma norises laikā regates dalībniekus un skatītājus priecēs arī dažādas izklaides – pašiem mazākajiem būs iespēja iemēģināt roku piparkūku apgleznošanā. Tiem, kam patīk jauni izaicinājumi,  varēs  izmēģināt slackline jeb lentošanu (balansēšana uz šauras lentas, kura ir nospriegota starp diviem objektiem, piemēram, kokiem). Īpašu pārsteigumu pasākuma apmeklētājiem sarūpējis piedzīvojumu parks „Aļaska”.
Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs.
Aicinām dalībniekus laicīgi padomāt par tērpiem un līdzjutējiem, jo pašus aktīvākos sagaida pārsteigumi. 
Līkā tilta regati atbalsta un par balvām rūpējas AS Tallink Latvija, Fazer Latvija, Ocafe, Normunda Labrenču mājas vīna darītava „Vīna ceļš”,  IK „Ķeipenieši”, Z/S „Krasti”, SIA „PBTelpa”, piedzīvojumu parks Aļaska, StarSpace observatorija, sporta bāze „Amazones”, Keramikas darbnīca „Sproģi”, Oveselība un Ogres novada pašvaldība.
Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 2016. gada 27. maijam pulksten 18.00 aizpildot pieteikumu tiešsaistē https://docs.google.com/forms/d/1jCZEUmaRRRsasnh3SLoGVxI4jhlMhQH4Pd0C5GC88lE/viewform?c=0&w=1 vai aizpildīt to klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē, Brīvības ielā 12a.
 
Dalība pasākumā – bez maksas
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites