Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Skolas iela 10, Ķegums, Ķeguma novads
Tālrunis +371 65055275
GPS 56.746534, 24.714569
 
LAT
 
1996.gadā dibinātais Ķeguma skolas muzejs atrodas Ķeguma komercnovirziena vidusskolā. Muzejā apkopoti materiāli par skolas tradīcijām, hronikas, īss ieskats Ķeguma vēsturē, skolēnu projektu darbi, literārie žurnāli, skolēnu formas tērpi un inventārs.

 
ENG

Ķegums School Museum
The Ķegums School Museum, founded in 1996, is located in Ķegums Commercial Secondary School. The museum contains materials about school traditions, chronicles, a brief insight into the history of Ķegums, student project works, literary magazines, student uniforms and inventory.

RUS

Кегумский школьный музей
Основанный в 1996 году музей Кегумской школы, находится в Кегумской средней школе коммерческого направления. В музее обобщены материалы о школьных традициях, хроники, краткий экскурс в историю Кегумса, работы школьников, литературные журналы, школьная форма и инвентарь школьников.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites