Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Birzes iela 22, Ķegums, Ķeguma novads
Tālrunis +371 22353290 
GPS 56.747631, 24.727313

 

LAT

Apmeklētājiem tiek piedāvāta vīna dārza apskate un stāstījums par vīnogu šķirnēm, kā arī izzināt vīndarīšanas noslēpumus. Ekskursijas laikā apmeklētāji var iepazīt vīnogu audzēšanas tradīcijas Latvijā, apskatīt un nobaudīt jaunākos sasniegumus vīnogu selekcijā, kā arī saņemt padomu vīnogu audzēšanā un kopšanā. Iespējams arī iemalkot paštaisītu mājas vīnu un iegādāties vīnogu stādus. Iepriekš pieteikties.

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,

Mājaslapa: www.vinadarzs.lv

ENG

Vintner Edmunds Būmanis
Visitors are offered a tour of the vineyard and a story about grape varieties, as well as learning the secrets of winemaking. You can also sip homemade wine and buy grape seedlings. Book in advance.

RUS

Виноградарь Эдмундс Буманис
Посетителям предлагается осмотр виноградного сада и рассказ о сортах винограда, а также можно узнать тайны виноделия.  Возможно отведать самодельное домашнее вино и купить саженцы винограда. Предварительная заявка.

Anitas Sakas fotogrāfija

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites