Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese “Zaķi 1”, Birzgales pagasts, Ķeguma novads
Tālrunis +371 29410163
GPS 56.598304, 25.040129

 

LAT

Stādaudzētavā var aplūkot dažādu šķirņu dekoratīvo stādāmo materiālu - rožu stādus, kokus, ziemcietes u.c.  Aizrautīgākajiem dārza mīļotājiem ir iespējams doties uz stādaudzētavu un aplūkot Rožu kolekciju, kur apskatāmi ap 300 rožu stādu. Visslabākais laiks, kad doties lūkoties rožu kolekciju ir vasaras periodā, kad rozes zied pilnbriedā.

Iepriekš pieteikties pa tālruni:  29410163.
Adrese: "Zaķi", Birzgales pagasts, Ķeguma novads, LV-5033
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mājas lapa: https://zakustadi.wordpress.com/

ENG

Nursery "Zaķi"
The nursery offers a variety of ornamental, planting materials - rose plants, trees, wintergreens, etc. An extensive collection of 300 different varieties of roses is available to the most enthusiastic gardeners. Book in advance.

RUS

Питомник саженцев “Zaķi”
В питомнике можно осмотреть декоративный посадочный материал различных сортов – саженцы роз, деревья, многолетники и др. Самым увлекающимся любителям сада предлагают отправиться в питомник и осмотреть коллекцию из 300 сортов саженцев роз. Вход по предварительной записи.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites