Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese “Rutki”, Tomes pagasts, Ķegums novads
Tālrunis +371 26116445
GPS 56.744120, 24.691086

 

LAT

Dravās var iepazīt bišu dzīvi un iegādāties dažādu ziedu medu, propolisu, propolisa sedziņas, vaska sveces. Latvijā neparasts piedāvājums – apiterapija, kuras laikā dziedina ar senām metodēm – gultā, zem kuras ir novietoti bišu stropi (bišu radītais siltums, vibrācija, biolauks).

Iepriekšēja pieteikšanās: +371 26116445

Mājas lapa: www.dore.lv

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


ENG

Beekeeper Juris Valainis
In the apiaries you can get to know the life of bees and buy honey of various flowers, propolis, propolis blankets and  wax candles. One of the few places in Latvia that offers apitherapy – ancient healing method in a bed under which beehives are placed (heat generated by bees, vibration, organic field). Visit - by prior arrangement.

RUS

Пчеловод Юрис Валайнис
 На пасеке можно узнать жизнь пчел и приобрести мёд из разных цветов, прополис, прополисные покрывала, восковые свечи. Предлагается необычная для Латвии услуга  - апитерапия, во время которой исцеление происходит по древнему методу – на кровати, под которой размещены пчелиные ульи (тепло, вибрация, биополе, создаваемые пчелами). Посещение – по предварительной записи.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites