Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Meža iela, Ķeguma novads
GPS 56.738015, 24.740388

2019.gadā tika izveidota “Latvijas Valsts  meži” atpūtas vieta nūjotājiem, gājējiem, Ķeguma novada iedzīvotājiem un viesiem. Šeit var ļauties nesteidzīgai atpūtai un baudīt meža apkārtni mieru, klausīties putnu balsīs ikviens. Ceļā var gadīties satikties ar kādu meža dzīvnieku, kam patīk cilvēku sabiedrība. Uzstādītajā lapenē var iemalkot līdzi ņemtos dzērienus un uzkodas. Ja nu vēlme ir kārtīgi izkustēties pastaigas laikā, tad vari ir iemēģināt  Ķeguma pensionāru biedrības  izveidoto veselības pastaigu taku, kas būs lielisks papildinājums Ķeguma novada iedzīvotāju un viesu iecīnītajai pastaigu vietai. Pastaigas laikā ieraudzīsi  piecus uzstādītus stendus, kuros būs attēloti vispārattīstoši vingrojumu kompleksi, kas domāti lielākai daļai muskuļu grupu un piemēroti dažāda vecuma grupām. Tos iemēģinot, varēsi baudīt daudzpusīgu treniņu skaistā apvidū.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites