Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Celtnieku iela 1D, Ķegums, Ķeguma novads
Tālrunis 22011989, 26167184
GPS 56.748659, 24.719447

LAT

Uzņēmums piedāvā ieskatu sveču pasaulē. Veikaliņā, kurā radīta īpaši harmoniska atmosfēra, ir iespēja iegādāties dažādu krāsu gammu, lielumu parafīna sveces, skaistus svečturus. Ir iespēja arī pieteikties uz sveču darināšanas meistarklasēm, kur pieredzējušu meistaru vadībā varēsiet izgatavot krāšņas sveces un iepazīties ar gatavošanas tehnoloģiju.


Imants Ziedonis ir teicis - Ir jābūt tādai vietai, kurā tu atnāc rūpju pilns un pēkšņi sirds iesāpas no skaistuma.
Šī frāze raksturo mūsu misiju, pēc kuras mēs vadāmies un strādājam.

 

Mājaslapa: https://www.facebook.com/untecandles

Plašāk par uzņēmumu iespējams lasīt šeit.


ENG

The company offers an insight into the world of candles. The shop, where a particularly harmonious atmosphere is created, also houses a candle-making factory.  Here you can buy a range of different colors, sizes of paraffin candles, as well as choose a beautiful candlestick. It is also possible to apply for candle making masterclasses, where you will be able to make gorgeous candles under the guidance of experienced masters and get acquainted with cooking technology.

RUS

Предприятие предлагает взглянуть на мир свечей. В магазинчике,в котором создана особая гармоничная атмосфера, есть возможность приобрести парафиновые свечи различной цветовой гаммы и размера, а также красивые подсвечники. Есть возможность подать заявку на мастер-классы по изготовлению свечей,  где под руководством  опытного мастера вы сможете изготовить роскошные свечи и ознакомиться с технологией их изготовления.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites