Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Ķeguma prospekts 1, Ķegums, Ķeguma novads
Tālrunis +371 26598386
GPS 56.744198, 24.719452


LAT

Pirmo rokdarbu izstāde tika sarīkota 2008.gada Ziemassvētkos, Ķeguma kultūras namā, pēc kuras arī tika nodibināta radošā darbnīca. Darbnīcā ir apskatāma pastāvīgo rokdarbu izstāde. Apskate pēc iepriekšējas pieteikšanās.

ENG

Ķegums pensioners' association “Creative workshop”
The first handicraft exhibition was held at Christmas 2008, in Ķegums Folk House, after which a creative
workshop was also established. An exhibition of permanent handicrafts can be seen in the work shop. Preview by prior appointment.

RUS

Кегумское общество пенсионеров “Творческая мастерская”
Первая выставка рукоделий была организована на Рождество 2008 года, В Кегумском народном доме, после которой была учреждена “Творческая мастерская”. В мастерской можно осмотреть постоянную выставку рукодельных работ. Посещение по предварительному заказу.



 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites