Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
Fotoizstāde "Mums blakus"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 30.10.2020
A. Zagorskas izstādes Tomes bibliotēkā
Izzinošs > Atpūta
No 01.10.2020 līdz 31.10.2020
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Dievkalpojums
25.10.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Apskates objekti


Adrese Ķeguma pilsētas parks, pie Liepu alejas

Turpat blakus “Saules pulkstenim”  Ķeguma pilsētas parkā atrodas 2018.gadā biedrības „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre-Ķegums” sadarbībā ar SIA „MAD AISS”, Aigaru Caunīti,   realizēts  Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekts „Vides objekta “ĶEGUMS” izveide un uzstādīšana Ķeguma parkā”. Ideju par šāda vides objekta nepieciešamību palīdzēja īstenot Ķeguma novada iedzīvotāja Diāna Kārkliņa. Tieši Diāna bija idejas autore atslēgu režģim, kuru rotā Ķeguma novada simbols – Saule. Atslēgu režģis paredzēts jaunlaulātajiem savu laulību atslēgu novietošanai. Kad režģis būs pilns, atslēgas netiks demontētas, saule kopā ar režģi (rāmi) tikts pārvietota uz citu Ķeguma novadam nozīmīgu vietu, kur turpinās priecēt novada viesus, taču tās vietā tiks novietota jauna. Šāds risinājums ļauj atrisināt problēmu, ka no tiltiem jaunlaulāto atslēgas ar laiku tiek demontētas tilta konstrukcijas drošības dēļ.

Novada krāsās veidotais uzraksts „ĶEGUMS”, kopā ar Ķeguma novada simbolu - Sauli ir tapis un turpmāk priecēs gan novada iedzīvotājus, gan viesus.

Brīvpieejas apskates objekts

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites