Tuvākie pasākumi
Putnu diena Tomē
Kultūra > Atpūta
No 14.04.2021 līdz 30.04.2021
“Rembates Cielaviņa” 2021
Bērnu pasākums > Bērnu pasākums
No 19.04.2021 līdz 23.05.2021
Lielā Talka
Sabiiedrība > Pasākums Ģimenei
24.04.2021
Baltā galdauta svētki” Ķegumā
Kultūra > Atpūta
04.05.2021
Mātes diena Birzgalē
Bērnu pasākums > Atpūta
No 07.05.2021 līdz 08.04.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Aktīvā atpūta


Adrese Liepu iela 1A, Birzgales pagasts, Ķeguma novads
Tālrunis +371 20224757
GPS 56.634637, 24.747926


LAT

Pašā Birzgales centrā atrodas aktīvais un jautrais Jātnieku sporta klubs ”Zelta Pakavs”. Šeit dzīvo un mājas atraduši 25 zirgi – lieli, mazi, skaisti, mīļi, aktīvi, draudzīgi, uzticīgi un interesanti.  Zirgi ir lieliski draugi, tāpēc katrs var nākt un atrast sev jaunu draugu, ko lutināt un apmīļot, doties ar viņu izjādē, vai trenēties kam nopietnākam. JSK Zelta Pakavā vienmēr ir gaidīts katrs apņēmības pilns jaunais jātnieks un interesents, jo klubs piedāvā iespējas doties izjādē ar zirgu pa mežu vai pļavām, braucienā zirga pajūgā ar kamanām vai drošku, apmācības, iepazīstināšanu ar zirgu un tā ikdienu, piknika vietu.

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mājas lapa: https://jskzeltapakavs.weebly.com

ENG

Equestrian sports club “Zelta Pakavs”
ESC “Zelta Pakavs” is a home for 25 horses – big, small, beautiful, loving, active, friendly,loyal and fascinating. Visitors can go horse riding in the woods or meadow, take a ride in a horse-drawn cart or sledge. It is also possible to learn this sport in individual training. Picnic areas available on route.

RUS

Спортивный клуб верховой езды “Zelta Pakavs” (“Золотой подковъ”)
В спортивном клубе верховой езды “Zelta Pakavs” (“Золотая подкова”) содержатся 25 лошадей – большие, маленькие, красивые, милые, активные, дружелюбные, верные и интересные. Предлагается возможность отправиться на прогулку по лесу или лугам, а также в поездки на санях или на повозке, запряженные лошадьми.  Есть возможность также тренироваться более серьезно и освоить этот вид спорта в индивидуальном обучении. Доступны также места для пикника.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites