Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Starptautiskā bērnu aizsardzības diena Rembatē
Kultūra > Bērnu pasākums
01.06.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Līgo priekšvakara pasākumi
Kultūra > Atpūta
22.06.2020 15.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ikšķiles kausu izcīņai senioriem šoreiz bija īpašs skanējums, jo tautas namā bija pulcējušies dalībnieki, lai kausu īpašniekus 64 lauciņu dambretē noskaidrotu jau desmito reizi.

Kungi (vecāki par 50 gadiem) šoreiz Ikšķilē bija sabraukuši no desmit Latvijas pilsētām un novadiem. Dalībnieku sastāvs visnotaļ spēcīgs, jo rūtotā galdiņa speciālistu vidū bija vairāki sporta meistari.

Pamatturnīrā pirmo vietu ar 15 punktiem (no 18 iespējamiem) ieguva un kausu izcīnīja sporta meistars Alis Balbārzdis (Ogre). Punkts mazāk, otrā vieta un kauss līgatnietim Jurim Neimanim, bet kausu par trešo vietu ar 12 punktiem saņēma mājinieks Ivars Mauriņš, kurš vienīgais nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu.

Ceturto - piekto vietu ar 10 punktiem ieņēma Vaclavs Griņevičs (Rembate) un Daumants Bruņenieks (Rīga). Papildrādītāji labāki bija rembatietim un viņam ceturtā vieta.

Ātrspēles turnīrā cīņa par godalgotajām vietām risinājās vēl aizraujošāk, jo pirmo un ceturto vietu šķīra tikai divi punkti. Pirmo un otro vietu ar 12 punktiem (no 16 iespējamiem) dalīja Ivars Mauriņš (Ikšķile) un Kārlis Ozols (Liepupe). Papildus koeficientu sistēmas aprēķini pirmo godalgu deva K.Ozolam, bet kauss par otro vietu tika ikšķilietim. Trešo vietu ar 11 punktiem un kausu ieguva rembatietis Vaclavs Griņevičs, kurš uz ceturto vietu ar 10 punktiem nobīdīja tādu pazīstamu ātrspēles meistaru kā Juri Neimani.

Sacensību dalībnieki un organizatori sirsnīgu paldies teica Ikšķiles novada pašvaldībai, sporta dzīves vadītājai Agitai Kābelei un tautas nama vadītājai Dacei Mistrei par atsaucību kausu un balvu sagādē un raitu sacensību norises nodrošināšanu.

Valdis Kreicbergs


V.Griņeviča foto:
(no kreisās uz labo) pamatturnīra laureāti Juris Neimanis, Alis Balbārzdis un Ivars Mauriņš.
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites