3.augustā notika Stipro skrējiens atpūtas un sporta trasē „Zelta zirgs”. Šogad gan bija mazāk dalībnieku, jo paralēli Latvijā notika vēl daudz un dažādi sporta pasākumi. Augsto 6.vietu šajās sacensībās ieguva komanda „Ķegumā spēks” ( no 138 komandām), kurās dalību ņēma Agita Kaļva, Emīls Josts, Jānis Seržants un Kārlis Grundiņš. Kā paši dalībnieki teica – trase nebija viegla, bet viss ir pieveicams! Trases kopējais garums bija aptuveni 10km ar ļoti daudz un dažādiem šķēršļiem. Šī distance tika pieveikta vienā stundā un 20 minūtēs.

Priecājamies arī par Kasparu Borozinski, kurš Izlūkskrējienā (5 km) ieguva 3.vietu no 217 dalībniekiem. Savu distanci Kaspars veica 38 minūtēs un 28 sekundēs.

Sacensību beigās notika apbalvošana, kur Ķeguma novads ieguva „Stiprākās pašvaldības” titulu!

Dalībnieki lielu PALDIES saka sporta organizatoram Ķeguma novadā Edgaram Siliņam un arī Ķeguma novada domei par atbalstu, kā arī lielajam fanu pulkam, kas sekoja līdzi norisei trasē!