Tuvākie pasākumi
Orientēšanās pasākums
Kultūra > Atpūta
No 15.05.2020 līdz 29.05.2020
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Rīgā 29.septembrī norisinājās Latvijas čempionāts ātrspēlē sievietēm un vīriešiem.

Tajā startēja Ķeguma novada pārstāvji G.Gribuška un A.Valnere. Visi dalībnieki cīnījās pēc Šveices sistēmas 15.kārtās. Pirms katras partijas notika sākumu gājienu izloze, tāpēc savus zināmos teorijas variantus nebija iespēja izspēlēt. Apdomas laiks uz katru partiju – 3 minūtes.

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Antra Valnere. Tieši pēdējās partijas rezultāts, kurā rezultāts bija neizšķirts ar bronzas medaļas ieguvēju G.Purviņu, ļāva Antrai izcīnīt šo zelta medaļu. Otrajā vietā M.Nereda, bet 3.vieta R.Piroņenai (abas no Rīgas). Vīriešu konkurencē 1.vieta - R.Misānam (viņš arī Latvijas Dambretes Federācijas prezidents), 2.vieta - M.Junkurēnam (Bauska). Mūsu novada viens no stiprākajiem dambretistiem - G.Gribuška ierindojās 8.vietā. Gunārs turnīrā izcīnīja 6 uzvaras, 4 neizšķirtus, bet nepaveicās tieši pret godalgoto vietu ieguvējiem. Jāatzīst, ka Gunārs katrai spēlei pieiet ļoti nopietni un katru partiju spēlē ar lielu atdevi!

Veiksmi visiem arī turpmāk!M.Trops

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites