Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Maija mēneša nogalē notika starptautiskas Babītes novada sacensības svaru bumbu celšanā par daudzkārtējā Pasaules un Eiropas čempiona, nopelniem bagātā sporta meistara, Viestura Gargurņa dāvāto kausu. Sacensības notika svaru bumbu raušanā ar vienu roku - 60 minūtes 14  vecuma grupās sievietēm un 15 vecuma grupās vīriešiem.
Līdzās sacensību dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm uz starta stājās mūsu spēka vīri un sievas. Sievietēm vecuma grupā no 70 - 79 gadiem teicami startēja rembatiete Vizma Grigorjeva, kura nepilnās 35 minūtēs 3 kg smagu bumbu spēja pacelt 872 reizes, saņemot skaistu uzvarētājas kausu, medaļu un interesanti noformētu diplomu. Sudraba medaļu izcīnīja ogrēniete Anna Krastiņa savā vecuma grupā nepilnās 45 minūtēs 4 kg bumbu paceļot 1002 reizes.
Vīriešu konkurencē Jānis Apsītis ar 1536 reizēm izcīnīja sudraba medaļu.
Šoreiz mazāk veicās Jurim Pivoram, kurš pēc nelielas traumas treniņos, nespēja uzrādīt labāko rezultātu, tādejādi iegūstot 8.vietu.
Lai veiksmīgi starti arī turpmāk!

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites