Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Kuplā skaitā uz sacensībām devās Ķeguma orientieristi, aizpildot visas 19 autobusā esošās vietas! Organizatori bija sarūpējuši interesantas distances, kas lika šķērsot ne tikai priežu silus, bet arī purviņus un grāvjus pat jaunāko grupu pārstāvjiem. Astoņiem Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēniem šīs bija debijas sacensības orientēšanās sportā, tomēr tas netraucēja uzrādīt augstvērtīgus rezultātus.
Īpašu cīņassparu demonstrēja jaunākie. V8 (2010.g. dzimuši un jaunāki) grupā. Uz starta stājās 18 dalībnieki, no tiem 8 ķegumieši – Edvards Rudzis, Artūrs Boriss Alzbergs, Kristofers Baltais, Viktors Lablaiks, Kristaps Meinards Krauklis, Mareks Kamšs, Arturs Jānis Krastiņš un Jēkabs Kossovičs. S8 grupā cīnījās 10 meitenes, tai skaitā 3 ķegumietes -  Elīna Bule, Renāte Grase un Undīne Bajale.
Ievērojami sarežģītākās distancēs V12 grupā cīnījās Emīls Buls, Rojs Evans Bergs, Matīss Aizstrauts, V10 Rodrigo Seržants, kuriem tā bija vērtīga pieredze, treniņš un apliecinājums tam, cik daudz darba jāiegulda, lai gūtu panākumus!
Lai gan V12 grupā tikai 11 dalībnieku, uz starta četri spēcīgākie Latvijas orientieristi, kas dzimuši 2007.gadā. Lūkasam Siliņam un Renāram Grasim principiāla cīņa ar spēcīgajiem brāļiem Graudiņiem no OK „Kāpa”. Meistarību izdevās apliecināt un mājup doties ar padarīta darba sajūtu.
Augstvērtīgākie rezultāti:
1.vieta - Renārs Grasis,
2. vieta - Undīne Bajale, Jēkabs Kossovičš,
3. vieta - Lūkass Siliņš, Arturs Jānis Krastiņš.
Liels prieks par visiem dalībniekiem – katrs pārvarēja sevi un iemācījās ko jaunu, kas arī ir galvenais!
Rezultāti:  www.kapaok.lv

1
1
2
2
3
3Nauris Neimanis
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites