Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Jau vairākus gadus, pateicoties ELFLA, LAD un Ķeguma pašvaldības līdzfinansējumam, Rembates pagastā ir izbūvēts hokeja laukums.

Kā katru ziemu, arī šogad, uz tā tika liets ledus, lai iedzīvotāji varētu gan spēlēt hokeju, gan vienkārši paslidot. Liels prieks, ka iniciatīvu ledus liešanai izrāda paši jaunieši, šogad lielu paldies sakām – Oskaram Dūdenam un Agrim Veļikam, savukārt par ūdens sūkņa piegādi pateicamies SIA „Ķeguma Stars”, par noderīgu padomu sniegšanu – Rembates pagasta pārvaldes vadītājam Jurim Pūpolam.

Liene Lazdiņa, Rembates pasākumu organizatore

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites