Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi

10. februārī Daugavpils 13. vidusskolas sporta manēžā notika 3. Latgales ziemas atklātais čempionāts senioriem vieglatlētikā telpās.

Tajās piedalījās vairāk nekā 70 vieglatlētikas veterānu no Jēkabpils, Rīgas, Jūrmalas, Ventspils, Valmieras, Carnikavas, Babītes, Gulbenes, Ogres, Ķeguma, Daugavpils, Līvāniem, Balviem un citiem Latvijas novadiem un pilsētām. Ogres novadu šajās sacensībās pārstāvēja divi, bet Ķeguma novadu četri vieglatlētikas seniori.
Šīm sacensībām raksturīgs tas, ka sportistu rezultāti tiek reizināti ar viņu vecuma koeficientu (katrā vieglatlētikas disciplīnā tie atšķiras). Šāds rezultātu aprēķins dod iespēju vecāka gadagājuma sportistam konkurēt ar daudz jaunākiem sportistiem. Šogad bija divas ieskaites grupas pēc dalībnieku vecuma: 1) līdz 54 gadiem dāmām un līdz 59 gadiem kungiem (ieskaitot) un 2) virs 55 gadiem dāmām un virs 60 gadiem kungiem (ieskaitot).
Ogres novada seniori izcīnīja četras (2 zelta un 2 sudraba) medaļas, bet Ķeguma novada seniori – piecas (2 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas) medaļas.
Valdis Ņilovs (kungu 35 līdz 59 gadu vecuma grupā V1) izcīnīja zelta medaļu 1500 m skrējienā – 5:00.00 min.(rez. ar koefic. 4:40.83 min.) un sudraba medaļu 600 m skrējienā – 1:45.25 min. (rez. ar koefic. 1:39.11 min.).
Aivars Puriņš (kungu 60+ vecuma grupā V2) izcīnīja zelta medaļu 600 m skrējienā – 1:53.35 min. (rez. ar koefic. 1:28.95 min.) un sudraba medaļu 50 m sprintā – 7.03 sek. (rez. ar koefic. 5.63 sek.).
Agita Kaļva (dāmu 30 līdz 54 gadu vecuma grupā S1) izcīnīja divas zelta medaļas: 1500 m skrējienā – 5:50.00 min. (rez. ar koefic. 5:39.71 min.) un tāllēkšanā – 4.77 m (rez. ar koefic. 5.11 m).
Anita Bērsone (dāmu 30 līdz 54 gadu vecuma grupā S1) izcīnīja sudraba medaļu lodes grūšanā – 8.33 m (rez. ar koefic. 9.25 m).
Viktors Mūrnieks (kungu 60+ vecuma grupā V2) izcīnīja bronzas medaļu 600 m skrējienā – 2:44.55 min. (rez. ar koefic. 1:50.02 min.) un 4.vietu 50 m sprintā – 7.99 sek. (rez. ar koefic. 5.71 sek.).
Vaclavs Griņevičs (kungu 60+ vecuma grupā V2) izcīnīja bronzas medaļu trīssoļlēkšanā – 5.65 m (rez. ar koefic. 9.22 m). Vaclavam arī 6.vieta 3000 m soļošanā – 20:34.00 min.(rez. ar koefic. 14:31.45 min.).

Izsakām pateicību Ķeguma novada pašvaldībai par iespēju kopā ar Ķeguma vieglatlētikas senioriem uz Daugavpils sacensībām aizbraukt arī Ogres novada senioriem.

Nākamās Ogres un Ķeguma novada vieglatlētikas senioru sacensības – LSVS 55.ziemas spēles vieglatlētikā (veltītas Latvijas simtgadei) – notiks 3.martā Rīgas Sporta manēžā.