Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada bagātība ir iedzīvotāji. Interesantas personības un talantīgi cilvēki ir tie, kuri attīsta mūsu novadu un nes Ķeguma vārdu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Tāds ir arī mūsu novada iedzīvotājs Jevgenijs Gavrilovs, kurš ir gan profesionāls vindsērfinga disciplīnas pārstāvis, gan arī ir izveidojis aktīvās atpūtas organizāciju WindBorn, piedāvājot ikvienam interesentam izbraucienus ar SUP dēļiem pa Daugavu vai citām Latvijas ūdenstilpnēm, gan arī sniedzot vindsērfinga apmācības.

 

Ar vindsērfingu Jevgenijs nodarbojas nu jau vairāk kā 12 gadus. Galvenā disciplīna, ko viņš pārstāv ir vindsērfinga frīstails, kurā kļuvis par vairākkārtēju Latvijas un Baltijas vindsērfinga frīstaila čempionu. Paralēli vindsērfingam, Jevgenijs kopā ar draudzeni Santu ir arī vieni no pirmajiem SUP airēšanas sporta veida aizsācējiem Latvijā, kā arī vairākkārtēji Latvijas SUP airēšanās sacensību laureāti. Noteikti esiet manījuši viņus abus Ķeguma pludmalē SUPojot, nodarbojoties ar vindsērfingu vai sniedzot iespēju ikvienam izmēģināt SUP airēšanu Ķeguma novada pilsētas svētkos.

 

Šovakar, pulksten 19.00 Jevgenijs Gavrilovs un Santa Veinberga viesosies Radio pieci.lv sporta raidījumā “Radiorings”, kur stāstīs par vindsērfingu un SUP airēšanu, to attīstību un iespējām gan Latvijā, gan Ķeguma novadā. Sekojiet līdzi tiešraidei radio pieci.lv FM 93.1 vai vērojiet raidījuma tiešraidi FaceBook LIVE radio pieci.lv profilā. Būs interesanti!

 

Jāpiebilst, ka jau drīzumā tiek plānotas arī SUP airēšanas grupu nodarbības Ķeguma pludmalē ikvienam interesantam, kuru nobeigumā paredzēts lokanības un ārstnieciskās vingrošanas treniņš Santas vadībā, kura šobrīd praktizējas gan Fizioterapijās centrā TORE, gan arī apgūst sporta un medicīniskās zināšanas Rīgas Stradiņa universitātē. Sīkāka informācija par aktīvo atpūtu un dzīvesveidu atrodama WindBorn Facebook profilā vai mājas lapā www.windborn.lv.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites