Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Aizvadītajā svētdienā Smiltenē tika aizvadīts SEB MTB maratona sezonas trešais posms, kurā prestižajā "Toyota Hybrid" distancē dubultuzvaru svinēja "ZZK" sportisti – Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons. Dāmu konkurencē triumfs Katrīnai Jaunslavietei, kamēr "Virši – A" braucienā pirmo triumfu SEB MTB maratonā izcīnīja "Volkswagen Veloprofs.lv" pārstāvis Jānis Priževoits, kamēr starp daiļā dzimuma pārstāvēm nepārspēta bija Līna Svarinska, informē sacensību rīkotāji.


Silti un saulaini laika apstākļi svētdien Latvijas kalnu riteņbraukšanas dzimtenē – Smiltenē – lutināja gandrīz 2000 velomīļu, kas piedalījās vērienīgā SEB MTB maratona sezonas trešajā posmā. Visas dienas garumā Smiltenē bija vērojamas spraigas cīņas četros dažādos braucienos.


38 kilometru garajā "Virši – A" distancē, kas tradicionāli izceļas ar spraigām un grūti prognozējamām cīņām trasē, uzvarētāja liktenis Smiltenē noskaidrojās vien pāris kilometrus pirms finiša, kad nelielu vadību ieguva "Volkswagen – Veloprofs.lv" pārstāvis Jānis Priževoits. No Ķeguma nākušais sportists mazo pārsvaru spēja nosargāt līdz pat finišam, izcīnot savu pirmo uzvaru SEB MTB maratonā. Jāņa laks trasē bija 1 stunda 17 minūtes un 16 sekundes. Otro vietu ieguva "KS Sporta klubs" sportists Gints Jakovels, kuru no uzvarētāja šķīra 10 sekundes, bet kurš pārņēma kopvērtējuma līdera godu. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa "Subaru AD REM auto" pārstāvis Ģirts Cirvelis. Komandu vērtējumā triumfs "Hawaii Express" vīriem, kuriem sekoja "MySport veikals" un "Sportland Bottecchia".


Kopvērtējumā pēc četriem posmiem ķegumietis Jānis Priževoits ir ieguvis otro vietu. Vēlam spēku un izdošanos arī turpmākajos posmos!

1
1
2
2
3
3
Foto: Agnis Melderis


Informācija iegūta no delfi.lv

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites