Tuvākie pasākumi
Ingas Šleseres gleznu izstāde
Kultūra > Izstāde
No 19.02.2020 līdz 31.03.2020
Foto izstāde “Pavasari gaidot”
Kultūra > Izstāde
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Vizuālās mākslas konkurss - izstāde
Kultūra > Izstāde
No 02.03.2020 līdz 31.03.2020
Izstāde „Vaira Vīķe Freiberga. Ar Sauli”
Kultūra > Izstāde
No 09.03.2020 līdz 31.03.2020
Fotoizstāde "Pokaiņu stāsti"
Kultūra > Izstāde
No 09.03.2020 līdz 30.04.2020
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


 
Mūs valstī ir ne tikai stipri pieaugušie, bet arī stipri bērni, jo stipra ģimene veido stiprāku Latviju. Šis tautā jau iemīlētais teiciens attiecas ne tikai uz “DNB Stipro skrējienu”, kurā piedalās spēcīgākie un drosmīgākie ļaudis ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm, bet arī uz “LDZ Cargo Mazo Stipro skrējiena” dalībniekiem. Otro gadu iespēja izkustēties neierastā veidā dota arī pašiem mazākajiem pasākuma apmeklētājiem.Viņi šogad pierādīs, ka ikviens var izdarīt ļoti daudz, ja ir piemērota atmosfēra un īstais pasākums. 
 
“LDZ Cargo Mazo Stipro skrējiens” ir atraktīvas skriešanas sacensības ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 12 gadiem. Tajā pašiem mazākajiem kopā ar vecākiem vai vieniem pašiem, ja ir tāda vēlme un spējas, jāiziet īpaši veidota trase. Tā būs kā spēle ar dubļiem, rāpšanos, līšanu un kāpšanu - ģimenes saliedēšanas pasākums un aizraujošs pārbaudījums ikvienam tā dalībniekam. Svarīgākais ir palīdzēt un atbalstīt vienam otru. 
 
Šogad “LDZ Cargo Mazo Stipro skrējiens” notiks blakus pieaugušo trasei, un bērniem būs pieejamas divas dažādas distances - 500metrusgaršaplis, kurā jāpārvar desmit šķēršļi. Savukārt, tie kas vēlēsies, varēs skriet kilometru garo trasi ar 16 vieglākiem un grūtākiem pārbaudījumiem ar laika kontroli. Tas būs nedaudz sarežģītāk, un daudz aizraujošāk – gluži kā pieaugušo distancē.
 
Neatņemama “Mazo Stipro skrējiena” sastāvdaļa šoreiz būs arī dubļi. Ja pērn mazie netīšām nosmērēja ceļgalus, tad šogad apģērbs noteikti būs netīrs, lai gan neviens šķērslis nav saistīts ar ūdeni. Vecākiem iesakām jau priekšlaicīgi padomāt par maiņas apģērbu un apaviem, jo distance ies pa motokrosa trasi. Noderēs arī gumijas zābaki. 
 
“LDZ Cargo Mazo Stipro skrējienā” visi dalībnieki būs uzvarētāji. Bērni, kas piedalīsies pasākumā saņems goda rakstu un veicināšanas balvas no lielveikalu tīkla “Maxima”. 
 
Pieteikties “LDZ Cargo Mazo Stipro skrējiena” var interneta vietnē www.sacensibas.lv, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Par dalību pasākumā jāmaksā vienreizēja dalības maksa, kas noteikta no 10 – 15 EUR viena ģimenei. Pēc reģistrēšanās elektroniskajā sistēmā pieteicējs saņems uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi reģistrācijas apliecību (viena uz ģimeni), kas būs ne tikai kā dalības apstiprinājums, bet arī ieejas biļete visiem ģimenes locekļiem atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”. Plašāka informācija www.dnbstiproskrejiens.lv.
 
Pasākuma “LDZ Cargo Mazo Stipro skrējiens” partneris ir SIA LDZ Cargo. Atbalstītājs – lielveikalu tīkls “Maxima”. Organizē “Notikumu Aģentūra”.
 
 
Papildus informācijai:
 
Elīna Gārbena
Tālr.: 26135134
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites