“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Līgo priekšvakara pasākumi
Kultūra > Atpūta
22.06.2020 15.00

Novada ziņas - front page

Veselības inspekcija līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē un pakalpojumus iedzīvotājiem sniegs attālināti.

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, no 16.marta līdz šā gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, Veselības inspekcija lēmusi klātienes pakalpojumus klientiem sniegt attālināti. Iedzīvotāji klātienē netiks apkalpoti Centrālajā birojā Rīgā, ne arī teritoriālajās nodaļās – Latgalē (Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Aizkrauklē, Krāslavā, Ludzā), Kurzemē (Kuldīgā, Talsos, Ventspilī, Liepājā, Saldū), Vidzemē (Valmierā, Gulbenē), Zemgalē ( Jelgavā, Tukumā, Bauskā).

Veselības inspekcija informē, ka iesniegumus iedzīvotāji varēs iesniegt, sūtot vēstulē pa pastu, e-pastu, parakstot ar drošu elektronisko parakstu, vai izmantojot elektroniskos pakalpojumus Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Veselības inspekcijas e-pakalpojumu saraksts pieejams šeit.

Savukārt iesniegumus Veselības inspekcijai var iesniegt, sūtot vēstulē pa pastu uz Inspekcijas mājas lapā norādītajām adresēmvai elektroniski, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv pieejamo pakalpojumu „Iesniegums Veselības inspekcijai”.

Jautājumu gadījumos aicinām zvanīt pa informatīvo tālruni 67081600.

Reģistru nodaļa: tālr. 67507989; Higiēnas novērtēšanas nodaļa: tālr. 67317787. Darba dienās no plkst. 8.30 - 17.00.

Veselības inspekcija aicina iedzīvotājus sekot līdzi aktuālai informācijai par COVID-19 Slimību profilakses un kontroles centramājas lapā.

Informāciju sagatavoja:
Saiva Luste
Veselības inspekcijas
Sabiedrisko attiecību un klientu apkalpošanas nodaļa