“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Izstāde "Sociālie tīkli"
Kultūra > Izstāde
No 16.06.2020 līdz 15.07.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
“Rembates sporta svētki 2020”
18.07.2020

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

Konkurss ir kļuvis par neatņemamu Tiesībsarga biroja un sadarbības partneru ikgadēju tradīciju, un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību. Tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā.

Šogad konkursā izsludinātas sešas nominācijas:

· Uzdrīkstēšanās;

· Nodarbinātības veicinātājs;

· Sociālo tīklu balss;

· Izglītotājs;

· Bērnu atbalsts;

· Pakalpojumu nodrošinātājs.

Visās nominācijās ir iespējams pieteikt nominantus divās kategorijās: gan kā nevalstiskās organizācijas (biedrības, nodibinājumus), gan kā individuālu sniegumu (individuāla persona, uzņēmums, sociālais uzņēmējs, domubiedru grupa), kuri pēdējā gada laikā veltījuši savu enerģiju tieši cilvēku ar invaliditāti labā. Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija.

Aicinām ikvienu stāstīt par labajiem darbiem, līdz 7.oktobrim nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pieteikuma anketas un konkursa nolikums pieejams Tiesībsarga biroja mājas lapā: https://ej.uz/GadaBalva_2019.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 3.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.