Tuvākie pasākumi
Orientēšanās pasākums
Kultūra > Atpūta
No 15.05.2020 līdz 29.05.2020
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Oktobra mēnesī Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre – Ķegums” sadarbībā ar Ķeguma novada domi, Iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa ietvaros, rīkoja izglītojošu lekciju kursu – “Rūpes par sievietes veselību”.

Lekciju mērķis bija izglītot iedzīvotājas par sieviešu iegurņa veselības uzlabošanu, veicinot sieviešu izpratni par iegurņa lomu sievietes intīmajā un kopējā veselībā, tā nozīmi, funkcijām, problēmām un to risinājumiem. Lekcijas vadīja iegurņa konsultante, sertificēta pēcdzemdību iegurņa speciāliste, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstības trenere – Zane Vorma.

Sievietes ieguva gan teorētisku izklāstu par iegurni un ar to saistītajām problēmām un nozīmīgumu ikdienā, gan ikvienai interesentei bija iespēja fiziski izkustināt savu iegurni.

Sakām lielu paldies atbalstītājiem un sadarbības partneriem – Ķeguma novada pašvaldībai, Ķeguma dienas centram un SIA “ParP”, kas palīdzēja šīm lekcijām notikt, kā arī pateicamies apmeklētājām par drosmi iepazīt sevi vairāk.

Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre – Ķegums”

s1
s1
s2
s2
s3
s3
s4
s4
s5
s5


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites