Foto izstāde “Pavasari gaidot”
Kultūra > Izstāde
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Fotoizstāde "Pokaiņu stāsti"
Kultūra > Izstāde
No 09.03.2020 līdz 30.04.2020
Dziedošo ģimeņu 10.saiets - ATCELTS!
Kultūra > Koncerts
03.04.2020 18.00
Pavasara gadatirgus Birzgalē
Sabiiedrība > Tirgus
16.05.2020 09.00

Ķeguma jauktais koris "Lins" piedalīsies labdarības koncertā Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē.

Labdarības fonds BeOpen un Rīgas Katoļu ģimnāzija ceturtdien, 5.decembrī, plkst.19.00 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē rīko labdarības koncertu MANA DZIESMA TEV.

Koncertā starp tādiem solistiem kā Ieva Akurātere, Ginta Krievkalna, Andris Ērglis, Sigita Jevgļevska, Mikus Abaroniņš, Lauris Valters un Evita Zālīte – Grosa skanēs arī Ķeguma jauktā kora “Lins” balsis. Tā pat koncertā piedalīsies Rīgas Katoļu ģimnāzijas ansamblis, komponists Jānis Strazds, Māris Kupčs (ģitāra), Aivars Meijers (bass), Agate un Pēteris Ozoliņi (čells), Dārta Tisenkopfa (arfa), Zvanu ansamblis „Primus”, Ilze Grunte (ģitāra) un Gundars Lintiņš (bungas).

Veselība ir Dieva dāvana, tā ielikta jau šūpulī. Diemžēl daudziem tā ir liegta. Taču vienmēr ir cerība būt uzklausītiem, sadzirdētiem. Cerība uz līdzcilvēku atsaucību, sapratni un atbalstu. Tika uzrunāti tie sirdscilvēki – tie, kuri gatavi savu ikdienu nolikt malā un sadoties rokās, ja kādam ir ļoti nepieciešama palīdzība.

Rīgas Katoļu ģimnāzijā šobrīd mācās vairāki audzēkņi ar kustību traucējumiem. Arī pedagogu vidū ir skolotāja ar kustību traucējumiem. Rīgas Katoļu ģimnāzija ir neliela skola, kurā  valda draudzīga un ģimeniska gaisotne, tāpēc tā  ir ļoti piemērota bērniem ar īpašām vajadzībām. Skola ir gatava uzņemt arvien vairāk audzēkņu – arī ar kustību traucējumiem. Lai varētu nodrošināt mācību procesu bērniem un pedagogiem ar īpašām vajadzībām, ir nepieciešama jauna lifta uzstādīšana vecā padomju laika lifta vietā.

Labdarības koncerts 5.decembrī ieskandēs ziedojumu vākšanu šim mērķim. Koncertu vadīs aktieris Normunds Bērzs.

Ieeja koncertā pret ziedojumiem.

Pirms koncerta plkst.18.00 notiks Svētā Mise. Dievkalpojumu vadīs arhibīskaps Z.Stankevičs.

Ķeguma jauktais koris “Lins” atbalsta šo iniciatīvu un būs pateicīgs ikvienam, kurš ar izpratni uztvers šo skolas vajadzību un būs gatavs sniegt atbalstu projektam, kura īstenošanu ar patiesām cerībām gaida daudzu īpašo bērnu vecāki.

Ziedojumu var veikt arī ar pārskaitījumu caur internetbanku, norādot mērķziedojumu – Atbalsts Rīgas Katoļu ģimnāzijai
Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,