Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Latvenergo informē: 14.septembrī uzsāks pakāpenisku līmeņa atjaunošanu Rīgas HES ūdenskrātuvē

Noslēdzoties Rīgas HES labā krasta dambja augšas bjefa nogāžu betona virsmas stiprinājumu atjaunošanas remontdarbiem un Ķeguma HES ūdens pārgāznes aizsprosta atjaunošanas remontam, no 14. septembra tiks uzsākta pakāpeniska ūdens līmeņa atjaunošana Rīgas HES ūdenskrātuvē. Tādējādi, būvdarbus veicot operatīvi un efektīvi, 18.septembrī Rīgas HES ūdenskrātuvē būs sasniegts iepriekšējais ūdens līmenis.

Galvenie atjaunošanas darbi mainīgajā ūdens līmeņa zonā bija bojātā betona atkalšana, stiegrojuma attīrīšana, pretkorozijas apstrāde, papildu stiegrojuma montāža, betonēšana, virsmu aizsargpārklājuma uzklāšana, temperatūras un deformācijas šuvju remonts un izveide.

Atgādinām, ka pazemināts līmenis ūdenskrātuvē tika uzturēts no š.g. 3. augusta un turpmāk tik ilgu laika posmu pazemināts ūdens līmenis netiks uzturēts.

Vienlaicīgi, paaugstinot ūdens līmeni Rīgas HES ūdenskrātuvē, notiks Ķeguma HES un Pļaviņu HES nostrādes.

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites