Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Esiet laipni aicināti apmeklēt  Fermu dienu pasākumu, kas notiek LLU MPS VECAUCĒ, AUCES novada, AUCES pagastā fermā ”LĪGOTNES”  š.g.16. septembrī.

Fermu diena LLU MPS Vecauce

LLKC Lopkopības kompetenču centrs Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Ilgtspējīgas lauksaimniecības ražošanas pilotprojektu īstenošana” jeb „Zālēdāju projekta” ietvaros turpina rīkot fermu dienas demonstrējumu tīkla saimniecībās.

Demonstrējuma tēma: „Dažādu asinību Latvijas brūnās un Holšteinas melnraibās šķirņu teļu augšanas un attīstības rādītāju salīdzinājums”notiks 16. septembrī Auces novada, Vecauces pagasta LLU MPS Vecauce slaucamo govju kompleksā „Līgotnēs”.

Fermu dienas pasākumi notiks Auces novada, Vecauces pagasta LLU MPS Vecauce slaucamo govju kompleksā „Līgotnes” 16. septembrī. Sākums plkst. 11.00.

Darba kārtība.

Pirmā daļa:

Reģistrācija LLU MPS Vecauce slaucamo govju kompleksā „Līgotnes” pie veterinārā bloka (vadīties pēc norādēm uz ceļa) no plkst. 10.30 līdz 11.00.

•        Fermu dienas atklāšana (Dainis Arbidāns, LLKC, Lopkopības nodaļas konsultants–eksperts veterinārmedicīnā).

•        Īsa informācija par LLU MPS Vecauce (Indulis Ieviņš,LLU MPS Vecauce direktors).

•        Demonstrējuma rezultāti par dažādu šķirņu telīšu augšanas un attīstības rādītājiem (Dainis Arbidāns, LLKC Lopkopības nodaļas konsultants–eksperts veterinārmedicīnā).

•        Telīšu atnešanās vecuma nozīme piena lopkopībā (Daina Kairiša, LLU Lauksaimniecības fakultāte, Agrobiotehnoloģijas institūts, asociētā profesore, Dr. agr.)

Otrā daļa:

Auces novada, Vecauces pagasta LLU MPS Vecauce, slaucamo govju kompleksa „Līgotnes” telīšu izaudzēšanas pieredze, novietnes apskate, jaunākie tehniskie risinājumi dzīvnieku novietņu mikroklimata analīzei jautājumi un diskusijas.

Plānotais pasākuma ilgums līdz plkst.16.00.

Plašāka informācija un iepriekšēja pieteikšanās pie Daiņa Arbidāna, LLKC konsultanta–eksperta veterinārmedicīnā līdz 15. septembrim, plkst. 15.00, zvanot vai sūtot īsziņu uz mob. tālr. 28655398 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites