Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Lai nodrošinātu kvalitatīvu, drošu un nepārtrauktu elektroenerģijas piegādi, AS „Sadales tīkls” 2015. gadā Lielvārdes un Ķeguma novadā plāno realizēt 12 investīciju projektus, elektrotīkla attīstībā ieguldot 900 tūkstošus eiro.

Apjomīgi darbi tiek veikti no Ķeguma novada apdzīvotās vietas „Glāzšķūnis” līdz Lielvārdes novada apdzīvotai vietai „Lēdmane”, kur AS „Sadales tīkls” atjauno vidējā sprieguma 20 kV(kilovoltu) gaisvadu elektrolīniju 13,9 km garumā. Darbu laikā tiks izbūvētas divas jaunas transformatoru apakšstacijas, paaugstinot elektroapgādes drošumu un kvalitāti 130 lietotājiem. Pēc elektrolīnijas pārbūves sniegto pakalpojumu kvalitāte ievērojami uzlabosies 3 AS „Sadales tīkls” klientiem.

Nozīmīgi darbi iedzīvotāju elektroapgādes uzlabošanai šogad tiek veikti Ķeguma novada Rembates pagastā. Lai uzlabotu elektroapgādi vairāk nekā 1 100  lietotājiem, tostarp Ķeguma novada pašvaldības Rembates pagasta pārvaldei, Rembates pamatskolai, Nacionālo bruņoto spēku bāzei, uzņēmumiem SIA „Tazeis”, SIA „Rubeņi”, zemnieku saimniecībai „Galiņi” u.c., AS „Sadales tīkls” šogad jau ir realizējusi 3 elektrotīkla uzlabošanas projektus, kuru ietvaros no Ķeguma līdz Rembatei veikta vidējā sprieguma 20 kV gaisvadu elektrolīniju pārbūve par kabeļu līnijām 7,8 km garumā, zemsprieguma 0,4 kV gaisvadu elektrolīniju pārbūve par kabeļu līnijām 4,6 km garumā un izbūvētas 2 transformatoru apakšstacijas. Šogad Rembates pagastā AS „Sadales tīkls” vēl veiks vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvi izolētu vadu izpildījumā 5 km garumā, 20 kV gaisvadu elektrolīniju pārbūvēs par kabeļu līniju 3,2 km garumā, bet zemsprieguma elektrotīkla rekonstrukciju plānots veikt 5,2 km garumā. Elektrotīkla uzlabošanas darbu laikā tiks rekonstruēts elektrolīnijas posms, kas nodrošina elektroapgādi Lielvārdes Militārajam  lidlaukam, tādējādi paaugstinot elektroapgādes drošumu valsts nozīmes aizsardzības objektam.

Šogad AS „Sadales tīkls” kopumā visā Latvijā plāno atjaunot 877 km vidējā sprieguma elektrolīnijas, tajā skaitā vidējā sprieguma gaisvadu līniju pārbūve zemē ieraktās kabeļu līnijās plānota 209 km garumā, 823 km zemsprieguma elektrolīnijas, kā arī rekonstruēt vai no jauna izbūvēt 554 transformatoru apakšstacijas, bet elektrolīniju trases visā Latvijā plānots attīrīt 4 444 km garumā.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites