Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ar Ķeguma novada domes atbalstu tika realizēts viens no  Ķeguma novada iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkursa projektiem - „Koka galda spēles bērnu un jauniešu attīstībai” iegāde.

Projekta ietvaros ir iegādāts divas koka galda spēles: Hokejs (WeyKick on Ice Arena) un Futbols (WeyKick Stadion), projekta realizācijas vieta ir Ķeguma dienas centrs.

Šajās spēlēs var iesaistīties ikviens spēlēt gribētājs, sākot no 6 gadu vecuma līdz pat senioru vecumam. Šis ir lieliskās un oriģinālas  galda spēles, kas reizē ir pārbaudījums spēlētāja uzmanībai, attapībai un ir labs brīvā laika pavadīšanas veids. Brīnišķīgs palīglīdzeklis, kas ļauj iemācīties svarīgas sociālās iemaņas, tādas kā pozitīva attiecību veidošana, savstarpēja komunikācija. Spēles var būt arī kā instruments vecāku rokās, lai mācītu bērnam virzīties caur šo pārbaudījumu, lai bērns no spēles gūtu pēc iespējas vairāk labuma.

Kopējās projekta izmaksas 318.00 EUR.

Laipni gaidām Jūs Ķeguma Dienas centra!   

Projektu iesniedza Ķeguma novada pašvaldības

Ķeguma dienas centra administratore Larisa Jukna.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites