Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


PPP biedrība “Zied zeme” izsludina līdzfinansējuma konkursu kolektīvā ieguldījuma vietnē Projektu banka.Konkursa mērķis ir atbalstīt Ikšķiles, Ogres, Ķeguma, Lielvārdes un Baldones novadu iedzīvotāju un juridisko personu līdzekļu vākšanas kampaņas radošiemun sabiedrībai nozīmīgiem projektiem.

Vienam projektam tiks piešķirti līdz 200 eiro, nepārsniedzot 50% no projekta kopējām izmaksām, savukārt līdzfinansējuma saņēmēja uzdevums ir piesaistīt sabiedrības finansējumu pārējām projekta izmaksām kolektīvā ieguldījuma vietnē www.projektubanka.lv.

 

Par pieteikumu tiek uzskatīts vietnē www.projektubanka.lvievietots projekts. Finansējuma vākšanas kampaņas maksimālais ilgums ir 3 mēneši, un projekts jāīsteno viena gada laikā pēc finansējuma vākšanas kampaņas beigām. Līdzfinansējuma piešķiršana turpināsies līdz konkursa fonda pilnīgai izlietošanai.

 

Projektu bankair vietne, kurāikviens Latvijas iedzīvotājs, organizācija vai uzņēmums var vākt līdzcilvēku ieguldījumus radošiem projektiem - jaunai lietai, vietai vai notikumam. Projektu banka dod iespēju aktīvi uzrunāt domubiedrus, savas pilsētas vai novada cilvēkus un mobilizēt viņus ieguldīt kopīgā mērķī – sākot no bērnu laukuma izveides līdzinovatīva produkta ražošanai.

 

Papildus informācija: Māris Cīrulis, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29782159, www.ziedzeme.lv

 

Pielikumā: Konkursa nolikums.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites