Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Tā kā Tomes dienas centrā bija tikai kardio trenažieri – velotrenažieris un skrejceliņš, bet apmeklētāji interesējās par spēka trenažieriem, radās ideja uzrakstīt projektu par “Kompleksā trenažiera un sienas spoguļa iegādi Tomes dienas centram”.

Kompleksā trenažiera ”Christopeit – sport Profi Center de Luhe ” iegāde un piegāde izmaksāja 479,67 EUR, sienas spoguļa izgatavošana, piegāde un uzstādīšana 80,00 EUR.

Kompleksais trenažieris ir trenažieru sistēma, kas ļauj strādāt gan ar augšējo, gan ar apakšējo ķermeņa daļu, izmantojot vienu vienīgu ierīci. Regulāra kompleksā trenažiera lietošana uzlabo ķermeņa formu, fizisko izturību un palielina muskuļu masu un tonusu. Kompleksais trenažieris palīdzēs stiprināt un veidot muskuļus, trenēt galvenās muskuļu grupas, ļaus pildīt vingrinājumus konkrētām muskuļu grupām, ieskaitot kāju roku, plecu, krūšu , vēdera, muguras muskuļus. Uz kompleksā trenažiera iespējas veikt vairāk nekā 45. vingrojumus.

Bija nepieciešams iegādāties vēl vienu sienas spoguli, lai varētu kontrolēt pareizu vingrojumu izpildi – frontāli.

Viens trenažieru zāles apmeklējums 1,5h un duša pēc tam,  maksā tikai 1,50 EUR.

 

 

Laipni gaidīti visi Tomes dienas centrā!

 

 

                                                                                              Ilona Ofmane,

Tomes pagasta pārvaldniece

   

 

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites