Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Dita Sniedze, sertificēta Roberta Štainbahera funkcionālo treniņu sistēmas bodyART® instruktore - pirmdienās, trešdienās plkst. 19:00 - 20:00 Ķeguma novada dienas centrā aicina izbaudīt kustību prieku - bodyART 1. līmeņa nodarbībās!

 

...bodyART pozitīvā vēsts

Nogurstot no straujā un saspringtā dzīves ritma,

Cilvēki vēlas rūpēties par savu veselību,

Arvien biežāk izvēlas tāda brīvā laika pavadīšanas iespējas,

Kas dod patvērumu no ikdienas steigas un stresa,

        Un sniedz miera un harmonijas sajūtu.   

 

…bodyART treniņš ir holistiska funkcionālo treniņu sistēma. Tas nozīmē, ka šī sistēma iedarbojas uz jums gan fiziskajā, gan prāta, gan emocionālajā līmenī. Tās galvenais mērķis ir stiprināt un izstiept vienlaicīgi, iekļaujot elpošanas paņēmienus, kas ļauj atbrīvot sasprindzinājumu un paplašināt cilvēka fiziskās un mentālās robežas.

…bodyART uzlabo stāju - ne tikai tāpēc, ka kļūstat vairāk trenēts, bet arī tāpēc, ka iemācāties apzināties un kontrolēt to, kā jūs kustaties.

Viss bodyART balstās uz un jaņ principiem, kuru pamatā ir tradicionālā Āzijas filozofija un pieci elementi. Tas nozīmē līdzsvaru, aktivitāti – pasivitāti, sasprindzināšanu – atbrīvošanu, augšā – lejā, uz priekšu – atpakaļ, ieelpot – izelpot, pēc katras grūtas vai izaicinošas kustības vienmēr sekos kaut kas mazāk grūts. Šādā veidā bodyART dalībnieks izbauda grūtu treniņu un vienlaicīgi tiek enerģētiski uzlādēts. Šis princips tieši projicējas mūsu ikdienas dzīves paradumos, lai sekmētu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Galvenās treniņa metodes ir terapija, spēks un polaritātes vingrinājumi, kas apvienoti ar elpošanas paņēmieniem. Jūs atradīsiet arī ci (Qi) kustības, relaksācijas paņēmienus, mērenu kardiotreniņu, stiepšanos, jogas iedvesmotus vingrinājumus – tas viss ir apvienots vienā visaptverošā treniņa metodē – bodyART.

...bodyART vienmēr iedarbojas uz visu ķermeni kopumā. Te netiek izdalīts atsevišķu muskuļu grupu treniņš. Tas nozīmē funkcionalitāti un tātad atbilst veidam, kā mūsu ķermenim paredzēts kustēties. Tā vietā, lai apziņa paliktu ārēja, bodyART treniņa fokuss ir vadīt cilvēku uz iekšējo koncentrēšanos ar vingrinājumiem, kas pieprasa ļoti lielu kustību apzināšanos. Tas rada pārmaiņas un veselību ne tikai fiziskā līmenī, bet arī prāta un emocionālajā līmenī. Nepastāv nekādas dogmas – bodyART tic, ka ikvienai cilvēcīgai būtnei ir savas individuālas un atšķirīgas vajadzības. Tāpēc, nodarbības laikā sekojot piecām enerģijas fāzēm, kas saistītas ar pieciem elementiem, katrs indivīds atradīs savu izaicinājumu un līdzsvaru.

...bodyART ir piemērots ikvienam – vīriešiem, sievietēm, bērniem un vecāka gada gājuma cilvēkiem. Katrā nodarbībā jums dod norādījumus vingrinājumu modifikācijām, lai padarītu tos pieejamus ikvienai mērķauditorijai.

Treniņa dalībnieks pieredzēs, kā tas ir – strādāt ar sevi, jo fokuss nodarbības laikā tiek vadīts „uz iekšu”. Vingrinājumi iedarbojas uz visu ķermeni kopumā. Ir pietiekami daudz laika ar prātu apzināties katru locītavu un katru muskuli. Tas ir grūti, taču pēc katra vingrinājuma seko mazāk intensīvas kustības, kas ļauj atjaunoties nākamajam vingrinājumam. Lietojot elpošanas paņēmienus, iespējams paplašināt savas personīgo iespēju robežas.

...bodyART nodarbība notiek starp un jaņ pretpoliem tik dabiski, ka dalībnieks jūtas spēcīgs un atbrīvots vienlaicīgi. Jūs jutīsiet, ka jūsu ķermenis kļūst spēcīgs un lokans vienlaikus. Jūs vairs nesacentīsieties un nesalīdzināsiet sevi ar citiem dalībniekiem, bet gan ieklausīsieties sevī, kas nepieciešams tieši jūsu ķermenim un prātam, un šīs vēlmes mainās katru dienu.

 

bodyART ļaus Jums justies - ļoti labi :)

 

 

 

                                                                      

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites