Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Sestdien, 8. augustā, aicinām uz septīto ziedojumu akciju „Top Latvijas Likteņdārzs!”, kuras laikā Likteņdārza apmeklētājus visu dienu priecēs gan aktivitātes ģimenēm ar bērniem, gan tiks godināti latviešu strēlnieki.

Noritēs Pikniks ar Latvijas Radio 5 – Pieci.lv un skanēs īpašais koncerts “Top Latvijas Likteņdārzs!”. Šogad akcijas rīkotāji ir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio 5 -Pieci.lv un „Kokneses fonds”. Akcijas mērķis ir aicināt ziedot Likteņdārza Lielā kalna izveidei.

Likteņdārza Lielā kalna izveidei nepieciešamās zemes vākšanas akcijai simbolisks starts tika dots 16. maijā, kad XI Skolēnu dziesmu un deju svētku mājas lapā www.dziedundejo.lv tika atvērts burtiņš Z ar aicinājumu katram, kas dodas uz svētkiem un Likteņdārzu, atvest saujiņu zemes no savām dzimtajām mājām, novada, lai palīdzētu uzbūvēt Lielo kalnu. Pēc projekta autora ieceres, kalns plānots starp ābeļu aleju un meža daļu. Tas iecerēts 12,5 metru augsts, un tā izveidei nepieciešams ap 200 tūkstoši kubikmetru zemes. Kalna dienvidu nogāzē augs jauktu koku mežs, savukārt ziemeļu nogāzi veidos ziedu pļava.

No pulksten 12 Likteņdārzā plānotasdažādas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Pulksten 15, piedaloties Aizsardzības ministrijas, Kara muzeja un „Kokneses fonda” pārstāvjiem, tiks atklāta piemiņas vieta latviešu strēlnieku pulku dibināšanas 100. gadadienā. Piemiņas vietas autors ir tēlnieks Ojārs Feldbergs.

Pulksten 17 Likteņdārza amfiteātrī ar Latvijas pašvaldību atbalstu tiks turpināta arī Ozolu godasardzes izveide. Ozolus, iemūžinot politiski represēto piemiņu, stādīs Carnikavas, Kuldīgas, Ķekavas, Limbažu, Rojas, Talsu, Salaspils un Stopiņu novada pašvaldības kopā ar savu novadu politiski represētajiem. Līdz ar to kopumā Ozolu godasardzē būs iestādīti 37 ozoli no 39 paredzētajiem.

No pulksten 17 visi interesenti kopā arģimenēm un draugiem tiek aicināti arī uz „Pikniku kopā ar Latvijas Radio 5 - Pieci.lv”.

LTV1 stundu pirms „Panorāmas” būs iespēja noskatīties maestro Raimonda Paula, Latvijas Radio bigbenda un solistes Kristīnes Prauliņas koncertu, kas notika šā gada 20. martā Mūzikas namā Daile un bija veltīts Likteņdārzam.

Pulksten 21.20 sekos LTV 1 un Latvijas Radio 5 - Pieci.lv ziedojumu akcijas „Top Latvijas Likteņdārzs!” tiešraides koncerts no Likteņdārza. Koncertā piedalās - grupa „Iļģi”, Jānis Lūsēns un „Promenāde”, Kārlis Kazāks, Goran Gora, „Sus Dungo”, koris „Juventus” un citi. Raidījumu – ziedojumu akciju vadīs LTV žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste, un Radio5 žurnālists Magnuss Eriņš.

 

Ieeja uz koncertu – maisiņš zemes Lielajam kalnam un zvans uz ziedojumu tālruni – 9000 6381 (maksa par zvanu 1.42 EUR) vai ziedojot ar SMS (Bite un Tele2 klienti) TLL uz nr. 120 (maksa - 1.42 EUR).  

 

Ikviens ir aicināts piedalīties Likteņdārza īstenošanā, gan atvedot zemi Lielajam kalnam, pelēko laukakmeni amfiteātrim, gan arī ziedojot bruģakmeni ar savu vārdu Likteņdārza draugu alejā - www.draugiem.lv/liktendarzs un piedaloties talkās. Plašāka informācija – www.liktendarzs.lv

 

Uz tikšanos 8. augustā Likteņdārzā! Aicinām nākt kopā ar saviem radiem un draugiem. Uz vakara koncertu lūgums ņemt līdzi savu krēsliņu vai sedziņu, uz kā apsēsties.

 

Tuvāka informācija:

 

Valda Auziņa                                                                                                  Inga Vasiļjeva

Tel. 2947 6146                                                                                                Tel. 2927 6111

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                                                This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.           

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites