Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vidējās paaudzes deju kolektīva “Kadiķis” dejotājiem mēģinājumu tērpi ir piederības simbols, un katru sezonu arī jaunie dejotāji tiek pie sava mēģinājuma tērpa.

Turklāt dejotāju vidū pastāv nerakstīts likums, kas nosaka to, ka vienoti un ērti mēģinājuma tērpi palīdz veidot kolektīva vizuālo koptēlu, un arī atvieglot vadītāju darbu, ļaujot kolektīvu tvert kā veselumu.

Lai veicinātu kolektīva vienotu identitāti, š.g. jūnija mēnesī tika īstenoti 2 Ķeguma novada iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekti, kā rezultātā kolektīva īpašumā tika iegādāti 30 mēģinājuma krekli ar “Kadiķis” apdruku mugurpusē un Ķeguma novada ģerboni priekšpusē, 13 šorti vīriešiem un 17 svārki sievietēm. Līdz ar to iegādātais mēģinājumu apģērbs ir ne tikai kolektīva, bet arī novada atpazīstamības veicināšanas simbols kā vietējā, tā starptautiskā mērogā.

Papildus tam otrs projekts bija paredzēts mēģinājumu tērpu papildināšanai – 30 vējjaku iegādei -  sagatavošanās procesam dažādiem deju lieluzvedumiem, kas var ilgt vairākas stundas no vietas. Vējjakas ļauj dejotājiem pasargāties no saules un vēja iedarbības brīvā dabā. Vērts piebilst, ka tās kolektīvam ļoti noderēja jau š.g. 6.-7. jūnijā Vidējās paaudzes dejotāju svētkos, kas notika Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

Projektu mērķis ir veicināt latviešu tautas deju tradīciju, kultūras un aktīva dzīvesveida popularizēšanu, radot labvēlīgus apstākļus tautas deju attīstībai un pilnveidošanai.

Projektu kopējās izmaksas sastāda 1 209,2 EUR, projektu īstenotāji – Vidējās paaudzes deju kolektīva “Kadiķis” dejotāji Laura Caunīte un Sandijs Brīze.

 

VPDK “KADIĶIS”

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites