Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


PPP biedrība Zied zeme aicina aktīvākos Ogres, Ķeguma, Ikšķiles, Baldones un Lielvārdes novadu iedzīvotājus 18.jūnijā plkst. 18.00 Ikšķilē, viesnīcas Spadrops teritorijā, pie Daugavas, svinēt biedrības 10 gadu jubileju, iepazīties ar paveikto stratēģijas izstrādes gaitā un pavadīt jauku vakaru ar ziedzemiešiem.

PPP biedrībai Zied zeme šis ir ļoti nozīmīgs laiks, jo maijā biedrībai apritēja desmit gadi, kopš janvāra notiek darbs pie jaunas stratēģijas izstrādes, kā arī pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs grāmata par uzņēmīgajiem un izdarīgajiem ziedzemiešiem un to realizētajiem projektiem pēdējos piecos gados. 

“Mēs esam gandarīti, ka biedrība Zied zeme ir veiksmīgi aizvadījusi  desmit gadus un strādā pie reģiona attīstības. Stratēģijas izstrāde bija lieliska iespēja izvērtēt līdzšinējo darbību un saprastu, kur virzāmies tālāk. Šis gads ir īpašs arī tāpēc, ka Zied zeme sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju plāno īstenot arī  Baldones novadā. Esam priecīgi, ka nākotnē būs iespēja sadarboties ar vēl vairākiem darbīgiem ļaudīm. Tāpat lepojamies, ka, atskatoties uz padarīto, mums ir ko svinēt,” saka biedrības Zied zeme vadītāja Linda Cīrule.

18.jūnija pasākumā viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops” (Ikšķilē, Rīgas ielā 18a) būs iespēja pie Daugavas atpūsties no ikdienas steigas, satikties ar reģiona aktīvākajiem un uzņēmīgākajiem cilvēkiem, iesaistīties jautrās aktivitātēs un sagaidīt saulrietu.

Zied zeme ir publisko un privāto partnerattiecību biedrība, kura rūpējas par ilgtspējīgu reģiona attīstību un iesaistās sociālekonomisko problēmu risināšanā. Zied zeme apsaimnieko Eiropas Savienības fondu finansējumu un atbalsta dažādus biedrību, pašvaldību, privātpersonu un komersantu pieteiktus projektus, vadoties pēc iepriekš izstrādātas stratēģijas un noteiktām prioritātēm.

Pieteikties pasākumam aicinām, rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.vai zvanot 29767615, līdz 16.jūnijam.

Informāciju sagatavoja

Aija Upleja,

LEAD. Korporatīvā komunikācija

E. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

T.29767615

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites