Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Izstāde "Sociālie tīkli"
Kultūra > Izstāde
No 16.06.2020 līdz 15.07.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
Meistarklase pie zāļu sievas
Kultūra > Seminārs
09.07.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vispasaules NVO diena (World NGO Day) kā globāla iniciatīva veidota, lai nevalstiskās organizācijas savstarpēji sadarbotos, atgādinātu par sevi gan viena otrai, gan sabiedrībai, kā arī, lai nosvinētu NVO esamību un panākumus.

Vispasaules Nevalstisko organizāciju (NVO) dienas pamatprincipi uzsver NVO darbības pozitīvo ietekmi uz ikkatru sabiedrības pārstāvi.
Latviešu tauta var lepoties ar to, ka šīs iniciatīvas autors ir Mārcis Liors Skadmanis, kas ar savu mērķtiecīgo darbu sekmējis starptautisku uzmanības piesaisti un atzinību nevalstiskā sektora organizāciju darbībai, kuras nereti uzņemas sabiedrības aizbildņu lomu.

 

Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Rihards Kols izsaka pateicību visām Latvijas NVO par to milzīgo ieguldījumu, gādājot par sabiedrības piepildīto ikdienu, un vēl neizsīkstošu enerģiju jaunu ieceru īstenošanā!

 

 

Detalizētāka informācija Vispasaules NVO dienas mājas lapā

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites