Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra noteikumiem Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” Ķeguma novada pašvaldība nodrošina pakalpojumu sniegšanu ATTĀLINĀTI, nepieņemot apmeklētājus!

Iestāžu kases tiek slēgtas, maksājumus var veikt, izmantojot internetbankas vai telefonbankas pakalpojumus.

Birzgales pagasta pārvalde informē, ka ar 7. decembri iedzīvotājiem tiek atvērta kase norēķiniem par komunālajiem maksājumiem un citiem pašvaldību maksājumiem Birzgales pagasta pārvaldē. Kases darba laiks paliek iepriekšējais, katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst.8.30 līdz 17.00 ar pusdienas pārtraukumu no 12.00 līdz 12.30.

Visi pasākumi tiek atcelti.

Vienotā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centra darbība notiek, sniedzot klientiem pakalpojumus attālināti, nodrošinot dokumentu pieņemšanu un izsniegšanu elektroniski vai papīra formātā, izmantojot pasta pakalpojumus vai dokumentus ievietojot Ķeguma novada pašvaldības izveidotā pasta kastītē pie pašvaldības domes ēkas.

Aicinām novada iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus portālā latvija.lv!

Iedzīvotājiem ir iespēja izmantot telefoniskas konsultācijas e-pakalpojuma saņemšanai pa tel. 25746001, 65038883. vai sazināties rakstiski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

Papīra formāta iesniegumiem lūdzam izmantot Ķeguma novada pašvaldības pastkastīti, kas novietota pie Ķeguma novada domes (Lāčplēša iela 1, Ķegums, Ķeguma novads, LV-5020).

Apmeklētāju pieņemšana klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tiks organizēta tikai tad, ja iesnieguma vai sūdzības izskatīšanu nav iespējams nodrošināt rakstveidā vai attālināti.

Noteiktā prasība nodrošināt pašvaldības pakalpojumus attālināti netiek attiecināta uz tiem gadījumiem, kad Ķeguma novada Sociālais dienests, Ķeguma novada Bāriņtiesa, Sociālais aprūpes centrs “Senliepas” un  pašvaldības izglītības iestādes, savā darbībā ievēro speciālos Ministru kabineta un attiecīgās nozares ministrijas izdotos noteikumus iestādes pakalpojumu sniegšanai ārkārtējās situācijas laikā.

Pirms Ķeguma novada pašvaldības sniegto pakalpojumu saņemšanas, obligāti lūdzam iedzīvotājus sazināties ar iestādes darbiniekiem. Ķeguma novada pašvaldības darbinieku kontakttālruņi un e-pasti pieejami šeit.

Par Ķeguma novada bibliotēku darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Par Ķeguma novada bāriņtiesas darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Par Ķeguma novada dzimtsarakstu nodaļas darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Ierobežojošie pasākumi tiek noteikti ar vienu mērķi – ierobežot Covid-19 infekcijas izplatību un pasargāt iedzīvotājus no saslimšanas. Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret valstī un pašvaldībā noteiktajiem ierobežojumiem un stingri tos ievērot.

Plašāk par ārkārtas situāciju iespējams lasīt šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites