“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Izstāde "Sociālie tīkli"
Kultūra > Izstāde
No 16.06.2020 līdz 15.07.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
Meistarklase pie zāļu sievas
Kultūra > Seminārs
09.07.2020

Novada ziņas - front page

Līdz 12.maijam visās NVA filiālēs saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem notiek attālināti, aktualizēts klientu klātienes NVA apmeklējuma datumu pārcelšanas grafiks.

Ņemot vērā to, ka valstī līdz šī gada 12.maijam tika pagarināta ārkārtas situācija Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka arī visās NVA filiālēs saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem attālināti notiks līdz 12.maijam.

Ir aktualizēts arī bezdarbnieku NVA klātienes apmeklējumu datumu pārcelšanas grafiks: bezdarbniekiem, kuriem klātienes vizīte NVA ir bijusi ieplānota laikā no 16.marta līdz 12.maijam, savā NVA filiālē būs jāierodas saskaņā ar jaunu grafiku, kas ir pieejams NVA tīmekļvietnē. Mainās tikai apmeklējuma datums, bet laiks paliek iepriekš noteiktais. Ieplānotā apmeklējuma pārcelšanas datumu klienti varēs redzēt arī savā profilā CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/). Autentificēties NVA CV un vakanču portālā var gan ar internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās bankas ikonas, gan ar elektronisko parakstu, gan ar eParaksts mobile.

Atgādinām, ka līdz 12.maijam arī iesniegumi par bezdarbnieka statusa piešķiršanu tiek pieņemti tikai neklātienē.

Lai NVA CV un vakanču portālā pieteiktos bezdarbnieka statusam, ne agrāk kā nākamajā dienā pēc darba tiesisko attiecību izbeigšanas jāveic šādi soļi:

1. solis

Atveriet NVA CV un vakanču portālu (https://cvvp.nva.gov.lv);

2.solis

Autorizējieties, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem;

3.solis

Izvēlēties iespēju "Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam";

4.solis

Izvēlēties iespēju "Pieteikties bezdarbnieka statusam" un norādiet NVA filiāli, ar kuru vēlaties sadarboties;

5.solis

Lejupielādējiet un aizpildiet iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai (paraksts nav vajadzīgs); IESNIEGUMS bezdarbnieka statusa piešķiršanai

6.solis
Aizpildītu iesniegumu WORD formātā saglabājiet kā pielikumu un nosūtiet NVA.

Atgādinām, ka attālināti iesniegumu bezdarbnieka statusa piešķiršanai iespējams iesniegt arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ar e-pakalpojuma Iesniegums iestādei starpniecību (e-paraksts nav nepieciešams). Piesakoties bezdarbnieka statusam portālā latvija.lv, neaizmirstiet augšupielādēt aizpildītu iesniegumu un pievienot to kā pielikumu!

Ja klientam nav iespējas elektroniski pieteikties bezdarbnieka statusam, to var izdarīt, iesniegumu izdrukājot, aizpildot un ieliekot filiāles pastkastītē.

Saziņai ar NVA darbiniekiem lūdzam izmantot tālruni, NVA pārvaldes un filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA tīmekļvietnē. Bezmaksas informatīvais tālrunis – 80200206.

Saistībā ar bezdarbnieka pabalsta jautājumiem aicinām sazināties ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru www.vsaa.gov.lv