Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ar mērķi veicināt Ķeguma novada tūrisma attīstību un atpazīstamību, tiek veikta informācijas atjaunošana par tūrisma vietām, uzņēmējiem, kas darbojas tūrisma jomā.

Tāpat meklējam Ķeguma novada uzņēmējus, kas ražo kā pārtikas, tā nepārtikas preces.

Lai informācija būtu pēc iespējas pilnīgāka, lūdzam atsaukties uzņēmējus, iesūtot informāciju par pakalpojumiem un piedāvājumiem, ko sniedzat, uz norādīto e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Informācija tiks ievietota arī Ķeguma novada pašvaldības mājas lapā.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites