Tuvākie pasākumi
Orientēšanās pasākums
Kultūra > Atpūta
No 15.05.2020 līdz 29.05.2020
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas Lauku attīstības departaments 2019.gada 22.augustā viesojās Ķegumā.

Kopā ar PPP biedrības “Zied zeme” pārstāvjiem viesi tika iepazīstināti ar LEADER projektiem, kas realizēti Ķeguma, Ikšķiles un Lielvārdes novados.

Ķegumā LEADER projekti realizēti, uzlabojot pilsētvidi un radot jaunas, sakoptas sabiedriskās vietas, atpūtas, apskates un kvalitatīva laika pavadīšanas iespējas visiem novada iedzīvotājiem. Viesi no ministrijas viesojās arī mūsu novada uzņēmumā – SIA “CADE”, kas pateicoties LEADER atbalstam, ir kļuvis par lielāko dabīgo ēterisko eļļu ražotāju Latvijā.

Ministrijas pārstāvju vizīte turpinājās arī Lielvārdes un Ikšķiles novados, kur tāpat kā Ķeguma novadā, varēja uzskatāmi redzēt, kā uzņēmīgi cilvēki var realizēt lielus mērķus, kuri sākotnēji pat varētu šķist nesasniedzami!

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites