Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Saskaņā ar Ķeguma novada domes 2019.gada 13.februāra lēmumu Nr. KND1-3/19/45 "Par Ķeguma novada attīstības programmas 2020.-2026.gadam izstrādes uzsākšanu” ir uzsākta Ķeguma novada Attīstības programmas izstrāde.
Lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību Attīstības programmas izstrādē, aicinām iesaistīties Attīstības programmas izstrādes tematiskajās darba grupās:
1) Uzņēmējdarbības un ekonomikas, tūrisma darba grupa;
2) Infrastruktūras attīstības, vides darba grupa;
3) Sociālo un veselības jautājumu darba grupa;
4) Izglītības, kultūras un sporta darba grupa;
5) Pārvaldes, Sabiedrības līdzdalības darba grupa.
Lūdzam nevalstisko organizāciju pārstāvjus, uzņēmējus, privātpersonas sūtīt pieteikumus līdz 20.jūnijam uz e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., norādot darba grupu.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites