Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā militārā augstskola Latvijā, kurā sagatavo virsniekus dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos. Lai topošajiem virsniekiem nodrošinātu daudzveidīgu un reāliem apstākļiem pietuvinātu apmācību, informējam, ka no š.g. 27.maija līdz 7.jūnijam NAA kadetiem tik organizēts taktiskais maršs ar ekipējumu un ieročiem ap Ķeguma novada apvidu. Kopējais kadetu un mācībās iesaistītā personāla skaits būs līdz 70 personām. Šaušana un imitācijas līdzekļi marša laikā netiks pielietoti. Pašvaldības iedzīvotāju drošība netiks apdraudēta.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites