Ķeguma novada dome izsludina 2018.gada Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursu.

Konkursa mērķis ir Ķeguma novada iedzīvotāju radošās iniciatīvas veicināšana kultūras, sporta un izglītības norisēs, vai publiskās telpas labiekārtošanā.
Konkursa mērķa sasniegšanai ir noteiktas šādas prioritātes:
1. Sporta un kultūras tradīciju saglabāšana, jaunu aktivitāšu radīšana.
2. Pieaugušo, jauniešu tālākizglītības un bērnu papildizglītības iespēju veicināšana, profesionālo pilnveides iespēju un programmu realizēšana tuvāk iedzīvotāju dzīves vietai.
3. Dzīves fiziskās un sociālās kvalitātes uzlabošana (piem. sabiedrībai svarīgas teritorijas labiekārtošana, kādas visiem nozīmīgas ēkas, telpas remontdarbi, sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma ierīkošana u.tml.)

Maksimālais finansējuma apmērs, kuru var piešķirt vienam projektam, ir 750 (septiņi simti piecdesmit) euro. Līdzekļus projektu realizācijai piešķir konkursa kārtībā.  Atbalsta intensitāte ir 100 procenti no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas, bet ne vairāk kā 750 euro vienam projektam.

Projektu iesniegumus var iesniegt no 2018.gada 6.aprīļa līdz 2018.gada 7.maija plkst. 13:00 Ķeguma novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, Lāčplēša ielā 1, Ķegums, LV-5020.
Projekti jāīsteno laika posmā no 2018.gada 1.jūnija līdz 2018.gada 1.decembrim.
Konkursā var piedalīties projekti, kuru realizācija notiek Ķeguma novadā un kuru rezultāti ir sabiedrisks ieguvums Ķeguma novadam, vai projekta rezultātu ieguvēji būs Ķeguma novada iedzīvotāji.
Konkursā var piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas deklarētas vai reģistrētas Ķeguma novada teritorijā, ar  ne vairāk kā 3 projektiem, ja tie atbilst konkursa mērķim.

Konkursā kā projekta ierosinātājs nevar piedalīties pašvaldība vai tās iestāde. Projektu konkursa komisija nepieņem un neizskata pieteikumus no pretendentiem:
1. Kuriem ir nodokļu parādi;
2. Kuriem ir nenokārtotas līgumsaistības ar pašvaldību.

Ar projektu konkursa nolikumu var iepazīties šeit un to saņemt Ķeguma novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā tālr. 65038883; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..