Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Tieslietu ministrija kā vadošā valsts pārvaldes iestāde tiesību sistēmas politikas jomā šobrīd vērtē ārējo normatīvo aktu pieejamību Latvijā.

Likums "Par pašvaldībām" paredz atšķirīgas prasības saistošo noteikumu pieejamībai atkarībā no tā, vai saistošos noteikumus izdevusi republikas pilsētas dome vai novada dome. Ņemot vērā, ka pašvaldību saistošie noteikumi veido daļu no Latvijas tiesību sistēmas, ikviens tiek aicināts piedalīties aptaujā par pašvaldību saistošo noteikumu pieejamību, kuras mērķis ir noskaidrot, vai esošās pašvaldību saistošo noteikumu pieejamības prasības ir jāmaina. Aptauju var aizpildīt līdz 2018.gada 2.martam.

Aptaujas anketa pieejama šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites