Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Saskaņā ar Ķeguma novada domes 2017.gada 5.jūlija lēmumu Nr.232 „Par Ķeguma novada vēlēšanu komisiju” līdz 2017.gada 18.augustam Ķeguma novada vēlēšanu komisijā bija pieteikti 7 kandidāti.

Ķeguma novada vēlēšanu komisijā tika ievēlēti: Arnis Cakuls, Agita Freiberga, Dana Vietniece, Vilhelmīne Askoļska, Gunta Tamane, Linda Šķeltiņa un Skaidrīte Ļipatova.

Septembrī Ķeguma novada vēlēšanu komisija sanāca uz pirmo sēdi. Sākotnēji sēdi vadīja Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Smirnovs, vēlot komisijai darboties likumīgi, atbildīgi, godīgi un vadoties pēc taisnīguma principiem.

Par Ķeguma novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju tika ievēlēta Dana Vietniece, savukārt par komisijas sekretāri – Linda Šķeltiņa. Turpmākās sēdes vadību pārņēma jaunā priekšsēdētāja, pasakoties par izrādīto uzticību vadīt šo komisiju.

No 2013.gada augusta līdz 2017.gada jūnijam vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs bija Eižens Kanskis, sekretāre – Inese Cīrule un komisijā darbojās Māra Andersone, Dace Skrīvele, Aina Zagorska, Ināra Kovaļčuka un Dace Pavlovska. 2017.gada martā Daci Pavlovsku nomainīja Kristīne Mālniece.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites