Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
Lielformāta ziedu izgatavošanas meistarklase
Sabiiedrība > Atpūta
29.09.2021
Birzgales Tautas namā Senioru diena
01.10.2021

Pamatojoties uz Centrālās vēlēšanu komisijas apstiprināto Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju, gatavojoties pašvaldību vēlēšanām 2017. gada 3. jūnijā, Ķeguma novada vēlēšanu komisija izsludina vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanu darbam sekojošos Ķeguma novada vēlēšanu iecirkņos;

· Nr. 689 (Ķeguma tautas nams);

· Nr. 690 (Rembates pagasta pārvalde);

· Nr. 694 (Birzgales pagasta tautas nams).

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir:

· reģistrētām politiskām partijām vai reģistrētu politisko partiju apvienībām;

· ne mazāk kā desmit vēlētājiem (vēlētāju grupai);

· Ķeguma novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Katras politiskās partijas vai politisko partiju apvienības, deputāta vai vēlētāju grupas izvirzīto un pieteikto kandidātu skaits nedrīkst būt lielāks par attiecīgajā vēlēšanu komisijā ievēlējamo locekļu skaitu (7).

Ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi.

Ja kandidātu izvirza politiskā partija vai politisko partiju apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās centrālās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas lēmuma.

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

· kurš prot latviešu valodu;

· kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;

· kurš vēlēšanās nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai;

· kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai Ķeguma novada domes deputāts;

· kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

Pieteikumi jāiesniedz no 2017.gada 3.aprīļa līdz 18.aprīlim Ķeguma novada vēlēšanu komisijas sekretārei no pl. 9.00-17.00, t. 65038421, Ķegumā, Skolas ielā 6 (Ķeguma novada bibliotēkā, 1.stāvā - pieaugušo nodaļas lasītavā).

Pieteikumā norāda ziņas par komisijas locekļa kandidātu, ieskaitot vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, ziņas par piedalīšanos vēlēšanu gatavošanā un rīkošanā agrāk.

Kopā ar pieteikumu kandidāts paraksta apliecinājumu, ka piekrīt savas personas datu apstrādei, kas veicama pēc instrukcijas prasībām, apņemas pildīt savus pienākumus, ievērojot likumus, CVK instrukcijas, lēmumus un rīkojumus, kā arī nodrošināt fizisko personu datu aizsardzību atbilstīgi Fizisko personu datu aizsardzības likumam.

Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa kandidāta pieteikuma veidlapas pieejamas CVK mājas lapā www.cvk.lv.

1) Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa pieteikums (PDF)

2) Vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa pieteikums (datorrakstam)

Veidlapas var saņemt arī Ķeguma novada vēlēšanu komisijā - Ķegumā, Skolas ielā 6 (Ķeguma novada bibliotēkas 1.stāvā - pie novada vēlēšanu komisijas sekretāres).