“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Bērna emocionālā audzināšana
Izzinošs > Pasākums Ģimenei
No 17.08.2020 līdz 28.09.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
“Ķeguma novada lepnums 2020”
Pašvaldība > Svētki
No 07.09.2020 līdz 16.10.2020

Novada ziņas - front page

Apmācības jaunajām Eiropas Brīvprrātīgā darba (EBD) organizācijām „Izproti Eiropas Brīvprātīgo darbu”.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizācijas un iestādes no visas Latvijas, kurām iepriekš nav bijusi pieredze EBD projektu īstenošanā, pieteikties apmācībām jaunajām Eiropas Brīvprātīgā darba organizācijām, kuras notiks no 2016. gada 4. līdz 6.novembrim viesu namā „Puduri”, Ķeguma novadā.

Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 24.oktobrimšeit: http://ejuz.lv/jaunas

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 28.oktobrim.

Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par EBD vērtībām un projektu īstenošanas kvalitātes kritērijiem saskaņā ar labas prakses principiem, EBD vadlīnijām un EBD hartu.

Piedaloties apmācībās, Jums būs iespēja mācīties citādi un:

·Veidot izpratni par EBD vērtībām, brīvprātīgā lomu organizācijā un vietējā sabiedrībā;

·Paaugstināt zināšanas, prasmes, iemaņas, lai īstenotu kvalitatīvu EBD projektu;

·Iepazīties ar EBD kā mācīšanās iespēju visiem, t.sk. arī jauniešiem ar ierobežotām iespējām;

·Iepazīties ar Youthpass rīku;

·Iepazīties ar īstenoto projektu pieredzi un piemēriem;

·Apzināt EBD projekta riskus un izaicinājumus un veidus, kā ar tiem tikt galā;

·Apzināt pieejamos resursus un veicināt savstarpēju sadarbību;

·Iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas.
Vairāk par Eiropas Brīvprātīgo darbu var uzzināt:

·http://www.jaunatne.gov.lv/lv/jaunatne-darbiba/eiropas-brivpratigais-darbs

·http://jaunatne.gov.lv/sites/default/files/web/ErasmusPlus/2016/vadlinija/erasmus-plus-programme-guide_lv.pdf

Dalībnieku profils:

• akreditēto EBD organizāciju pārstāvji, kuri gatavo sava pirmā EBD projekta pieteikumu;
  • organizāciju pārstāvji, kuri ir iesnieguši akreditācijas pieteikumu EBD akreditācijai;
  • organizāciju pārstāvji, kuras plāno darboties EBD projektu jomā.

Dalībnieku skaits apmācībās ierobežots,tādēļ prioritāte tiks dota jau akreditēto organizāciju pārstāvjiem, izvērtējot to motivāciju. Apmācībām no katras organizācijas var pieteikties viens pārstāvis.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs tajās varētu piedalīties visas apmācību dienas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sedz uzturēšanās (arī nakšņošanas), ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz Jums pašam/-ai.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet: Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888, E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.