Tuvākie pasākumi
Orientēšanās pasākums
Kultūra > Atpūta
No 15.05.2020 līdz 29.05.2020
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Informējam, ka 2016. gada 6. oktobrī NBS Aviācijas bāzē no plkst. 10.00 notiks krīžu situāciju pārvarēšanas praktiskās mācības.

Mācības notiks ar mērķi pārbaudīt NBS Aviācijas bāzes darbinieku un iesaistīto NBS vienību un struktūrvienību rīcību, kā arī sadarbību ar valsts operatīvajiem dienestiem ārkārtas situācijas A-3 – „Gaisa kuģa avārija Lidlauka teritorijā” simulācijā.

Tiek paredzēta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Valsts policijas (VP), 35 MVP NAA kadetu un 45 Saldus tehnikuma audzēkņu (pasažieru lomā), kā arī piesaistīto vērtētāju dalība mācībās.

Mācību laikā paredzēta aktīva helikopteru pārvietošanās, kā arī atsevišķu ceļu bloķēšana NBS Aviācijas bāzes apkārtnē.

Iedzīvotāju ievērībai!

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites