Ingas Šleseres gleznu izstāde
No 19.02.2020 līdz 31.03.2020
Foto izstāde “Pavasari gaidot”
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Vizuālās mākslas konkurss - izstāde
No 02.03.2020 līdz 31.03.2020
Izstāde „Vaira Vīķe Freiberga. Ar Sauli”
No 09.03.2020 līdz 31.03.2020
Fotoizstāde "Pokaiņu stāsti"
No 09.03.2020 līdz 30.04.2020

Konkursa mērķis ir Ķeguma novada iedzīvotāju radošās iniciatīvas veicināšana kultūras, sporta un izglītības norisēs.
Konkursa mērķa sasniegšanai ir noteiktas šādas prioritātes:
1. Sporta un kultūras tradīciju saglabāšana, jaunu aktivitāšu radīšana.
2. Pieaugušo, jauniešu tālākizglītības un bērnu papildizglītības iespēju veicināšana, profesionālo pilnveides iespēju un programmu realizēšana tuvāk iedzīvotāju dzīves vietai.
3. Dzīves fiziskās un sociālās kvalitātes uzlabošana (piem. sabiedrībai svarīgas teritorijas labiekārtošana, kādas visiem nozīmīgas ēkas, telpas remontdarbi, sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma ierīkošana u.tml.)
Maksimālais finansējuma apmērs, kuru var piešķirt vienam projektam, ir 750 (septiņi simti piecdesmit) euro. Līdzekļus projektu realizācijai piešķir konkursa kārtībā.  Atbalsta intensitāte ir 100 procenti no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas, bet ne vairāk kā 750 euro vienam projektam.
Projektu iesniegumus var iesniegt no 2016. gada 11. aprīļa līdz 2016. gada 10. maija plkst. 17.00 Ķeguma novada domē, Lāčplēša ielā 1, Ķegums, LV-5020.
Projekti jāīsteno laika posmā no 2016. gada 01. jūnija līdz 2016. gada 01. decembrim.
Konkursā var piedalīties projekti, kuru realizācija notiek Ķeguma novadā un kuru rezultāti ir sabiedrisks ieguvums Ķeguma novadam, vai projekta rezultātu ieguvēji būs Ķeguma novada iedzīvotāji.
Konkursā var piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas deklarētas vai reģistrētas Ķeguma novada teritorijā, ar  ne vairāk kā 3 projektiem, ja tie atbilst konkursa mērķim.
Konkursā kā projekta ierosinātājs nevar piedalīties pašvaldība vai tās iestāde. Projektu konkursa komisija nepieņem un neizskata pieteikumus no pretendentiem:
1. Kuriem ir nodokļu parādi;
2. Kuriem ir nenokārtotas līgumsaistības ar pašvaldību.

Ar projektu konkursa nolikumu var iepazīties un to saņemt Ķeguma novada domē pie lietvedības sekretāres tālr. 65038883; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., kā arī pašvaldības mājas lapā www.kegumanovads.lv.

NOLIKUMS

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi