Ingas Šleseres gleznu izstāde
No 19.02.2020 līdz 31.03.2020
Foto izstāde “Pavasari gaidot”
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Vizuālās mākslas konkurss - izstāde
No 02.03.2020 līdz 31.03.2020
Izstāde „Vaira Vīķe Freiberga. Ar Sauli”
No 09.03.2020 līdz 31.03.2020
Fotoizstāde "Pokaiņu stāsti"
No 09.03.2020 līdz 30.04.2020

Ķeguma novada dome izsludina bērnu, jauniešu un komersantu pieteikšanos nodarbinātības pasākumos

Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk – NVA) sadarbībā ar darba devējiem arī šovasar no jūnija sākuma līdz augusta beigām īstenos aktīvās nodarbinātības pasākumu „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” (turpmāk – Pasākums), kurā varēs piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Lai palielinātu skolēnu iespējas iesaistei Pasākumā, kurā skolēni iegūst praktisku pieredzi par darba tirgus vidi, uzzina, kas ir darba intervija, darba līguma noslēgšana, darba pienākumi un darba tiesiskās attiecības, un veicinātu komersantu interesi par dalību Pasākumā, Ķeguma novada dome ir izstrādājusi „Skolēnu nodarbinātības organizēšanas vasaras brīvlaikā Ķeguma novadā nolikumu” (apstiprināts ar Ķeguma novada domes 2016. gada 16. marta lēmumu Nr. 97 (protokols Nr. 9, 9.§)). Nolikumā noteikta gan darba devēju – komersantu, kuri piedalās Pasākumā, atbalsta kārtība, gan skolēnu pieteikšanās kārtība Ķeguma novada pašvaldības līdzfinansētajām un izveidotajām darbavietām.

Šajā gadā pašvaldība Pasākuma ietvaros NVA ir iesniegusi pieteikumu 34 darba vietu izveidei, un plāno atbalstīt vismaz 15 komersantu izveidotās darba vietas ar līdzfinansējumu 25% apmērā no valstī noteiktās minimālās algas par 20 darba dienām.

KAS JĀDARA SKOLĒNAM, lai pieteiktos pašvaldības izveidotajai vai līdzfinansētajai darbavietai?

Skolēns, skolēna vecāks vai aizbildnis no 2016. gada 4. aprīļa līdz 3. maijam plkst. 15.00 iesniedz pašvaldībā, Lāčplēša ielā 1, Ķegumā lietvedības sekretārei noteiktas formas iesniegumu (Nolikuma 1. pielikums, skatīt pašvaldības mājas lapā: http://kegumanovads.lv/lv/novadadome/normativie-akti/nolikumi-pasvaldiba) un ārsta izziņu (forma 027/U), kur norādīts, ka skolēna veselības stāvoklis ir atbilstošs algota darba veikšanai atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām.

KAS JĀDARA KOMERSANTAM, lai pieteiktos līdzfinansējumam skolēna darbavietai?

Komersants no 2016. gada 4. aprīļa līdz 3. maijam plkst. 15.00 iesniedz pašvaldībā, Lāčplēša ielā 1, Ķegumā lietvedības sekretārei noteiktas formas pieteikumu (Nolikuma 2. pielikums, skatīt pašvaldības mājas lapā: http://kegumanovads.lv/lv/novadadome/normativie-akti/nolikumi-pasvaldiba)

Sīkāku informāciju par Pasākumu var iegūt NVA mājas lapā, par pašvaldības piedāvātajām iespējām: tālrunis – 65055441; e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dace Soboļeva, Ķeguma novada domes projektu koordinatore

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi