Fotoizstādes
No 17.02.2020 līdz 02.03.2020
Ingas Šleseres gleznu izstāde
No 19.02.2020 līdz 31.03.2020
Foto izstāde “Pavasari gaidot”
No 20.02.2020 līdz 22.04.2020
Izstāde Ķeguma Tautas namā
No 20.02.2020 līdz 17.03.2020

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam “Sējējs 2016”.

Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs septiņās grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Dalībnieki konkursā “Sējējs 2016” tiks vērtēti nominācijās – “Gada lauku saimniecība”, kurā vērtēs augkopības, piena un gaļas ražošanas saimniecības, “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”, “Ģimene lauku sētā”, “Jaunais veiksmīgais zemnieks”, kā arī “Lauksaimniecības kooperatīvs”. Pieteikumi dalībai šajās konkursa grupās jāiesniedz SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 2016. gada 1. jūnijam.

Tāpat šogad dalībniekus vērtēs arī nominācijās “Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks” un “Zinātne lauku attīstībai”. Konkursa grupā “Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks” pieteikumus jāiesniedz biedrībā „Latvijas Mazpulki”, Rīgā, Ezermalas ielā 28-2, LV-1014 līdz 2016. gada 8. jūnijam, savukārt grupā “Zinātne lauku attīstībai” – Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā (LLMZA), Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā līdz 2016. gada 30. jūnijam.

Jau desmito gadu tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ZM un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un LLMZA. Lai pieteiktu pretendentus balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā, ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 23. stāvā 2302. kabinetā jāiesniedz rakstisks pieteikums (brīvā formā) līdz 2016. gada 1. augustam.

Katrā konkursa grupā noteiks vienu laureātu, kurš saņems Gada balvu „Sējējs” (bronzas statuja), diplomu un naudas balvu, kā arī veicināšanas balvu saņēmējus. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā 2016. gada rudenī.

Iepazīties ar konkursa nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapām un citu ar konkursu saistīto informāciju var tīmekļa vietnē www.sejejs.lv.

Informāciju sagatavoja

Viktorija Kalniņa

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 67027622

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi